TS: Nová atramentová tlačiareň Epson prináša nižšie náklady na stránku farebnej tlače než laserová konkurencia

Spoločnosť Epson uviedla na trh novú tlačiareň Epson Stylus Office BX320FW, multifunkčnú atramentovú tlačiareň určenú pre menšie podniky. S vysokou rýchlosťou tlače a automatickým podávačom dokumentov na pohodlné skenovanie, faxovanie a kopírovanie viacstránkových dokumentov ponúka výkonné riešenie s nákladmi na stránku farebnej tlače, ktoré sú až o 50 % nižšie než u laserovej konkurencie*.

Tlačiareň BX320FW používa najnovšie vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie, ktoré spoločne s pripojením k sieti Ethernet umožňuje viac užívateľom pružnosť nielen pri tlači a faxovaní, ale tiež pri skenovaní do ľubovoľného počítača v sieti. Pri vysokých rýchlostiach až 15 strán za minútu čiernobiele (podľa normy ISO/IEC24734)** a funkciách na úsporu času, ako je automatický podávač dokumentov a tlačidlá rýchlej voľby, zaisťuje tlačiareň BX320FW rýchle dodanie výsledkov.

Tlačiareň BX320FW ponúka všestranné riešenie – dokáže tlačiť na širokú škálu médií a s atramentom Epson DURABrite Ultra vytvára rýchloschnúce výtlačky v laserovej kvalite, ktoré sú odolné voči vode, zvýrazňovačom, rozmazaniu a vyblednutiu. Užívatelia si môžu vybrať zo širokej ponuky kaziet, ktoré zodpovedajú ich potrebám pri tlači a šetriť peniaze so samostatnými atramentovými kazetami. Ďalšie úspory plynú z energetickej výkonnosti tlačiarne potvrdenej známkou ENERGY STAR.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets k tomu dodáva: „Tlačiareň BX320FW navrhnutá pre malé podniky ponúka výkonné riešenie tlače pri nízkych prevádzkových nákladoch. Vďaka faxovým, kopírovacím a skenovacím funkciám v jednej jednotke šetrí užívateľom priestor i peniaze a vďaka pripojeniu prostredníctvom siete Ethernet a bezdrôtového pripojenia je ľahké ju zdieľať.“

Epson_Stylus_Office_BX320FW_(right)_with_official_print_sample.jpg Kľúčové charakteristiky tlačiarne Epson Stylus Office BX320FW
– rýchla tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie
– rýchlosť tlače dokumentov: 15 strán čiernobielo alebo 5,5 strany farebne za minútu (podľa normy ISO/IEC 24734)**
- najnovšie vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie 802.11n a pripojenie Ethernet
- skenovanie na ľubovoľné počítače v sieti a faxovanie z nich
– faxovanie, skenovanie a kopírovanie viacstránkových dokumentov s automatickým podávačom dokumentov na 30 listov
– 5 tlačidiel rýchlej voľby
– farebná tlač Epson stojí až o 50 % menej než u laserovej konkurencie*
- výber z atramentových kaziet podľa vašich potrieb
– atrament Epson DURABrite Ultra Ink zaisťuje rýchloschnúce výtlačky v laserovej kvalite odolné voči vode, zvýrazňovačom, rozmazaniu a blednutiu
– všestrannejšia než laserové tlačiarne – tlačí na širokú škálu rôznorodých médií
– jednoduchá úprava textu a správa naskenovaných dokumentov so softwarom Presto! PageManager 9
– energeticky úsporné multifunkčné zariadenie zodpovedajúce norme ENERGY STAR znižuje náklady a dopad na životné prostredie

* V porovnaní s laserovými tlačiarňami v cene do 299 EUR (vrátane DPH) v krajinách oblasti EMEA. Náklady na jednu stranu sa počítajú na základe cenníkov zverejnených výrobcami a uvedených výťažnosťou k januáru 2010. Náklady na jednu stranu uvádzané spoločnosťou Epson vychádzajú z výťažnosti atramentovej kazety s najvyššou výťažnosťou.

**V súlade s normou ISO/IEC 24734 predstavuje priemernú hodnotu ESAT z testu zariadení kancelárskej kategórie pre východiskovú jednostrannú tlač. Celú správu nájdete na webových stránkach www.epson-europe.com

Zdroj: TS EpsonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter