TS: Epson predstavuje novú multifunkčnú podnikovú atramentovú tlačiareň

Spoločnosť Epson uviedla na trh výkonnú multifunkčnú tlačiareň navrhnutú pre užívateľov vo veľmi malých podnikoch a kanceláriách, ktorí požadujú dostupnosť atramentovej tlače bez kompromisov v kvalite či funkciách. Tlačiareň Epson Stylus Office BX305F ponúka tlač v laserovej kvalite, skenovanie, kopírovanie a pre väčší komfort má zabudovaný automatický podávač dokumentov.

Táto tlačiareň zjednodušuje faxovanie, skenovanie a kopírovanie väčšieho počtu stránok vďaka automatickému podávaču dokumentov na 30 listov a piatim tlačidlám rýchlej voľby na rýchlejšie faxovanie – to sú užitočné funkcie pre všetky malé podniky, ktoré tlačí čas.

Atrament Epson DURABrite Ultra zaisťuje rýchloschnúce výtlačky odolné voči vode, rozmazaniu a blednutiu. Individuálne atramentové kazety ponúkajú väčšiu úsporu, pretože užívatelia musia meniť len spotrebovanú farbu. Dostupný je rad rôznych veľkostí kaziet, aby sa vyšlo v ústrety všetkým požiadavkám na tlač. Ďalšie úspory plynú z energetickej výkonnosti tlačiarne potvrdenej známkou ENERGY STAR. Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets k tomu dodáva: „Naša nová multifunkčná tlačiareň BX305F je navrhnutá pre užívateľov vo veľmi malých podnikoch a domácich kanceláriách, ktorí chcú cenovo dostupnú a zároveň spoľahlivú tlač. Výtlačky v laserovej kvalite a funkcie šetriace čas z nej robia dokonalé riešenie pre vyťaženého majiteľa veľmi malého podniku.“

BX305F_side_on_white.jpg Kľúčové charakteristiky tlačiarne Epson Stylus Office BX305F:
– maximálna rýchlosť tlače až 34 str./min. čiernobielo
– tlač v laserovej kvalite spolu so skenovaním, kopírovaním a faxovaním
– faxovanie, skenovanie a kopírovanie viacstránkových dokumentov s automatickým podávačom dokumentov
– úspora so samostatnými atramentovými kazetami – meníte len spotrebovanú farbu
– atrament Epson DURABrite Ultra zaisťuje rýchloschnúce výtlačky odolné voči vode, zvýrazňovačom, rozmazaniu a blednutiu
– všestrannejšia ako laserové tlačiarne – tlačí na širokú škálu rôznorodých médií
– ľahkoovládací panel
– 5 tlačidiel rýchlej voľby
– úprava a správa naskenovaných dokumentov so softwarom Presto! PageManager 9
– energeticky úsporné multifunkčné zariadenie zodpovedajúce norme ENERGY STAR znižuje náklady a dopad na životné prostredie.

Zdroj: TS EpsonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter