TS: ThinkPad Edge: nové notebooky pre biznis

Spoločnosť Lenovo uvádza na trh nové modely z radu notebookov ThinkPad Edge. Ide o 14 a 15palcové notebooky ThinkPad Edge v červenom a čiernom prevedení, ktoré sú určené pre podnikateľov a malé podniky (SMB). Nové modely ponúkajú okrem tradičného štýlu aj voliteľne elegantné podsvietené klávesnice.

Najväčšou prednosťou notebooku ThinkPad Edge je jeho funkčnosť, bezproblémová prevádzka, mobilita a premyslený dizajn prispôsobený každodenným potrebám. Užívatelia ho môžu začať používať hneď bez zdĺhavej inštalácie a konfigurácie systému. Lenovo plánuje aj do budúcna rozširovať rad ThinkPad Edge, aby vďaka jeho inováciám, kvalite a spoľahlivosti dosiahli v oblasti SMB rovnaného vedúceho postavenia ako u veľkých podnikových zákazníkov.

Konkurencia nemá šancu
14 a 15palcové notebooky ThinkPad Edge kombinujú výhodnú cenu a funkcie, ktoré užívatelia v SMB segmente potrebujú v prvom rade - rýchle procesory, možnosti bezkáblového pripojenia a hlasovú komunikáciu cez internet s využitím VoIP, a to všetko zabalené do elegantného a moderného dizajnu. Notebooky ThinkPad Edge sú vybavené:
• najnovšími procesormi Intel Core i5 a i3, ako aj procesormi Celeron
• VoIP funkciami, zahŕňajúce webovú kameru s vysokým rozlíšením a HD LED displej s rozlíšením 1366 x 768 bodov
• DVD/RW mechanikou, výstupom VGA a HDMI pre sledovanie HD obsahu a čítačkou pamäťových kariet 7 v 1
• bezkáblovými technológiami vrátane WiFi a voliteľne 3G
• pohodlnou vodeodolnou ThinkPad klávesnicou s multidotykovým touchpadom

Notebooky ThinkPad Edge ponúkajú užívateľom nástroje z radu ThinkVantage vrátane Rescue and Recovery, ktorý pomáha užívateľom obnoviť stratené alebo poškodené súbory, či Access Connections umožňujúci jednoducho spravovať pripojenie k internetu.

Sladký biznis s ThinkPad Edge
Podnikateľ Lev Ekster nedávno vytvoril skutočný trhák v podnikaní - prvý mobilný cupcake obchod v New York City - Cupcake Stop. Ekster je majiteľom 13palcového notebooku ThinkPad Edge a pri svojom podnikaní sa na tento notebook veľmi spolieha, pretože mu pomohol podnikanie rozbehnúť a rozšíriť. Používa ho k objednávaniu materiálu, pre vytváranie menu, spracovanie miezd a dokonca aj pre marketing svojho podniku prostredníctvom sociálnych médií ako je Facebook and Twitter.

„Strávim takmer 95 % môjho pracovného dňa mimo kanceláriu, takže mať ultraprenosný notebook, ktorý so mnou udrží krok, je nesmierne dôležité,“ povedal Lev Ekster, majiteľ Cupcake Stop. „S ThinkPad Edge sa môžem sústrediť na svoje podnikanie, či som už doma, v aute alebo na ceste na schôdzku s novým obchodným partnerom. K podávaniu správ zákazníkom o mojej aktuálnej polohe a dennom menu používam WiFi a širokopásmové služby 3G od AT&T. Notebook spracováva rôzne kancelárske úlohy, ktoré mu zverím. Navyše sa skvele hodí k môjmu image a štýlu, čoby majiteľa ambiciózneho malého podniku.“

Vypočujte si viac od Lva Ekstera o jeho začiatkoch a priebehu podnikania v tomto videu:

Video: alebo sa pozrite na fotky v tejto prezentácii.

Ceny a dostupnosť
Cena novo uvedených modelov notebookov ThinkPad Edge je 669 eur bez DPH. Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanále spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na: www.twitter.com/LenovoCZ

Galéria k článku:

Lenovo ThinkPad s názvom Edge  

Zdroj: TS LenovoOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter