TS: Farebná produkčná tlačiareň Canon získala prestížne ocenenie od EDP

imageRUNNER ADVANCE C9000 Series.jpg Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznamuje, že na veľtrhu Ipex získala tlačiareň Canon imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO ocenenie „Najlepšia high-endová multifunkčná tlačiareň“ od Európskej asociácie digitálnej tlače (European Digital Press – EDP). EDP je zložená zo zástupcov predných európskych časopisov venovaných digitálnej tlači a reprezentuje viac ako jeden milión čitateľov z radov grafických umelcov.

Technická komisia EDP vyzdvihla inovácie a zhodnotila imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO nasledovne: „Veľmi rýchla tlač až 60 stránok za minútu, veľká kapacita zásobníku, rada možnosti pre dokončovacie práce a príjemná integrácia Adobe LiveCycle Management. Novinka ponúka dobrú kvalitu tlače a aj vysokú rýchlosť bez ohľadu na to, či je tlač farebná alebo čiernobiela – tým umožňuje tlač zároveň farebných aj čiernobielych dokumentov bez akejkoľvek zmeny produktivity.“

„Sme skutočne veľmi radi, že imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO touto cenou potvrdzuje svoje kvality a mimoriadnu popularitu,“ hovorí Petr Jetel, produktový manažér profesionálnej tlače spoločnosti Canon CZ a SK. „Inovatívne technológie umožňujú zákazníkom v prípade rastu prispôsobiť aj tlačiareň a tým vstupovať aj na nové trhy a urobiť tak povestný skok vpred.“

imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu, pokročilé dokončovacie funkcie a výkonne workflow.

Zdroj: TS CanonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter