TS: GIGABYTE prichádza prvá so základnou doskou USB 3.0 Mini-ITX

Multimediálna výkonná doska GA-H55N-USB3 prináša SuperSpeed USB 3.0, 3X USB Power pre platformu Small Form Factor Hi-Def Home Entertainment

Spoločnosť GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, vedúci výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení dnes s hrdosťou uvádza ako prvá na svete základnú dosku GA- H55N-USB3 USB 3.0 mini-ITX form factor , vybavenú rozhraním SuperSpeed USB (USB 3.0), rozhraním HDMI, ako aj jedinečnými hostiteľskými funkciami GIGABYTE, ako sú Ultra Durable 3, 3x USB Power a On/Off Charge.

“Základná doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 bola osobitne navrhnutá pre používateľov, ktorí si chcú vybudovať špičkové PC pre domácu zábavu; dostatočne malé a štíhle, aby sa vošlo do obývačky ako súčasť domácnosti, avšak zároveň dostatočne výkonné pre prenos, ukladanie a prezeranie súčasného rôznorodého digitálneho obsahu v akomkoľvek formáte,” uviedol Tim Handley, zástupca riaditeľa pre marketing základných dosiek spoločnosti GIGABYTE Technology Co. Ltd. “Doska GA-H55N-USB3 nielen že poskytuje jednu z najúžasnejších riešení integrovanej grafiky v tomto odvetví s dokonalým prehrávaním HD videa, ale tiež umožňuje používateľom stráviť menej času pri prenose ich obsahu, a tým aj viac času na ich vychutnanie, vďaka funkciám USB 3.0 GIGABYTE 3x USB Power Boost.”

Pri napájaní čipovou sadou Intel H55 a s podporou najnovších procesorov Intel Core i5 and Corei3 s päticou LGA 1156 s integrovanou on-die grafikou, základná doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 umožňuje prehrávanie obsahu vo výnimočne vysokom rozlíšení, bezkonkurenčne v porovnaní s predchádzajúcimi riešeniami integrovanej grafiky. Doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 je tiež vybavená podporou GIGABYTE 3x USB Power Boost a USB 3.0 pomocou špičkového radiča NEC, ktorý používateľom zaručuje využiť výhody novej generácií vysokorýchlostných technológií pre prenos a ukladanie dát. Taktiež je podporovaná najnovšia technológia GIGABYTE On/Off Charge, ktorá umožňuje používateľom rýchlejšie nabíjať ich zariadenia Apple, ako sú iPad, iPhone a iPod Touch, dokonca aj vtedy, keď je napájací zdroj vypnutý.

Spoločnosť GIGABYTE vyvinula základnú dosku GA-H55N-USB3 aj preto, aby mohla odolávať tvrdé podmienky kladené na zariadenie, čo sa týka energetickej účinnosti aj teploty. Doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 s konštrukciou Ultra Durable 3, využívajúcou 2x množstvo medi oproti tradičnej doske plošných spojov, poskytuje lepšiu energetickú účinnosť a nižšie prevádzkové teploty. Doska GA-H55N-USB3 je tiež vybavená technológiou GIGABYTE Dynamic Energy Saver 2, ktorá poskytuje ešte vyššiu úroveň úspory energie na úrovni systému, a technológiou DualBIOS, vybavenou záložným čipom BIOS pre prípad, kedy sa hlavný BIOS zničí alebo poškodí.

Ďalšie informácie o základnej doske GIGABYTE GA-H55N-USB3 nájdete na adrese: http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=3455

Podpora USB 3.0
Základná doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 podporuje technológiu SuperSpeed USB 3.0 najnovšej generácie pomocou integrovaného hostiteľského radiča NEC uPD720200. Pri výnimočne vysokých rýchlostiach prenosu až 5 Gbps sa používateľom otvára možnosť zažiť až takmer 10x zrýchlenie v porovnaní s USB 2.0. Navyše, spätná kompatibilita s USB 2.0 uisťuje používateľov o možnosti dlhodobého používania ich starších zariadení USB 2.0. Integrovaná technológia NEC SuperSpeed USB 3.0 tiež zabezpečuje nové funkcie správy napájania, medzi ktoré patrí zvýšený maximálny výkon zbernice a odber prúdu zariadením, čo vedie k lepšiemu prispôsobeniu sa zariadeniam s vyššími nárokmi na príkon.

3x USB Power Boost
Základná doska GIGABYTE GA-H55N-USB3 je vybavená technológiou 3x USB power boost, poskytujúcou vyššiu kompatibilitu a dodatočný napájací výkon pre zariadenia USB. Jedinečný návrh napájania USB od spoločnosti GIGABYTE dokáže tiež účinne regulovať výstup v celom rozsahu napätí, čo vo výraznej miere rozširuje kompatibilitu zariadenia USB. Navyše, špeciálne poistky s nižším odporom zabezpečujú menšie poklesy napätia a poskytujú stabilnejší a vyšší príkon.

Podpora On/Off Charge
Technológia GIGABYTE On/Off Charge umožňujúca rýchlejšie nabíjanie zariadení iPhone, iPad a iPod Touch. Technológia On/Off Charge je derivátom vysoko uznávanej funkcie GIGABYTE 3x USB Power feature a umožňuje vyšší odber prúdu z USB portov základnej dosky GIGABYTE zariadeniami iPhone, iPad a iPod Touch, než aký umožňujú štandardné porty USB, s pridanou hodnotou spočívajúcou v tom, že PC môže byť zapnuté, v pohotovostnom (standby) režime, alebo dokonca vypnuté.

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter