TS: GIGABYTE prichádza prvá s certifikáciou dosiek AMD USB 3.0

gigabyte.jpg Spoločnosť GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, vedúci výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení s hrdosťou oznamuje, že GA-870A-UD3 je prvou základnou doskou na svete pre platformu AMD, ktorá dostala certifikáciu SuperSpeed USB od fóra USB Implementers Forum (USB-IF). Väčší počet základných dosiek GOGABYTE USB 3.0 bol certifikovaný pre SuperSpeed USB 3.0 než od akejkoľvek inej značky, a doteraz boli tieto produkty založené výhradne na čipových sadách Intel X58 a P55. Nedávno uvedený produkt GA-870A-UD3 ponúka základnú dosku so základnou doskou certifikovanou pre SuperSpeed USB, certifikovanou po prvýkrát pre používateľov AMD, pričom značne obohacuje ponuku špičkovými technológiami, ako je GIGABYTE On/Off Charge, ktorá im umožňuje kedykoľvek dobiť svoje zariadenia iPhone/iPad/iPod Touch.

Máme veľkú radosť, keď vidíme, že GIGABYTE 870A-UD3 sa stala prvou základnou doskou SuperSpeed USB, certifikovanou pre AMD, pretože sme boli takisto prvými, ktorí uviedli dosku AMD USB 3.0 v novembri 2009,” uviedol Tim Handley, zástupca riaditeľa pre marketing základných dosiek spoločnosti GIGABYTE Technology Co. Ltd. “Vytýčili sme si ako náš cieľ číslo jeden, aby sa stala značkou pre základné dosky USB 3.0, ktorá príde na trh čo najskôr a bude sa vyznačovať vynikajúcimi inováciami v oblasti USB technológií, a toto je spôsob, ako dokážeme dosiahnuť expedíciu 1 milióna základných dosiek USB 3.0 do konca 1. štvrťroka 2010. V najbližších mesiacoch môžete očakávať mnohé ďalšie ‘prvenstvá’ v oblasti USB 3.0 od GIGABYTE.”

GIGABYTE: Značka č. 1 pre základné dosky s USB 3.0
Spoločnosť GIGABYTE sa môže pochváliť pôsobivým zoznamom výsledkov v oblasti USB 3.0 od uvedenia prvých základných dosiek s USB 3.0 27. októbra 2009, kam patria:

1. Prvá, ktorá uviedla na trh USB 3.0 motherboards on October 27th, 2009
2. Prvá, ktorá prišla s USB 3.0 motherboard for the AMD platform on November 25, 2009
3. Prvá, ktorá získala USB 3.0 motherboard to earn Windows 7 logo certification
4. Na svete prvé uvedenie v zozname zariadení USB 3.0 USB 3.0 community website on December 23, 2009 pre pomoc rozvoju ekosystému SuperSpeed USB (www.usb3motherboard.com)
5. Prvé zariadenia ‘Compatible with GIGABYTE USB 3.0’ logo program for partner USB 3.0 devices, ktoré prešli testovaním kompatibility Gigabyte
6. Prvá základná doska, ktorá získala certifikáciu USB-IF SuperSpeed USB certification at the end of 2009 - doska GA-P55A-UD3
7. USB-IF certifikuje multiple GIGABYTE USB 3.0 motherboards, čím GIGABYTE získava vedúcu pozíciu v oblasti základných dosiek certifikovaných pre SuperSpeed USB
8. GIGABYTE oznamuje 1 million USB 3.0 motherboards shipped – čím získava 1/3 globálneho trhu pre platformu USB 3.0
9. GIGABYTE je keynote speaker at the USB-IF’s SuperSpeed USB DevCon v Taipei
10. Prichádza ako prvá s technológiou USB portu iPad charging capability from GIGABYTE 3x USB power na základnej doske
11. Prichádza ako prvá s iPhone On/Off Charge capability on April 23rd, 2010
12. Prichádza ako prvá s AMD motherboard to be SuperSpeed USB certified by the USB-IF

Niečo o doske GIGABYTE GA-870A-UD3
S podporou najnovších 6-jadrových procesorov AMD Phenom™ II X6, natívneho rozhrania SATA 3.0 (6Gbps) prostredníctvom čipovej sady SB850), USB 3.0 a ATI CrossFireX™/Hybrid CrossFireX™, doska GIGABYTE GA-870A-UD3 ponúka bezkonkurenčnú výkonnosť pri spracovaní, vysokorýchlostnú výkonnosť spracovania prenosu dát a podporu multigrafiky, ktorá vás pozdvihne na úplne novú úroveň výpočtovej techniky v oblasti mainstreamu. Doska GA-870A-UD3 je navrhnutá so súčiastkami najvyššej kvality ako súčasť skupiny GIGABYTE Ultra Durable™ 3, je vybavená 2x množstvom medi v porovnaní s tradičnou konštrukciou dosky plošných spojov a prináša hostiteľskému systému špičkové prvky, ako sú nástroje pre správu PC EasyTune™6, nástroje pre úsporu energie Easy Energy Saver™, DualBIOS™ a podpora smernice Energy Related Products Directive pre výrobky súvisiace s energiou (ErP), čo poskytuje výkonnú, ale zároveň energeticky efektívnu platformu pre PC.

Ďalšie informácie o základnej doske GA-870A-UD3 nájdete na stránke:

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/WebPage/mb_amd800/images/amd800-models.htm alebo http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=3423

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter