TS: GIGABYTE prichádza ako prvá so základnou doskou s možnosťou dobíjania iPad

iPad Recharging via GIGABYTE.jpg GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, vedúci výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení dnes s hrdosťou oznamuje, že ich celý sortiment základných dosiek založených na čipových sadách Intel X58, P55, H55, H57, ako aj na aktuálnych a chystajúcich sa čipových sadách sérií AMD 800, umožňuje napájanie najnovšieho zariadenia iPad spoločnosti Apple, ktoré bolo čerstvo uvedené do predaja, počas jeho prevádzky i pri jeho vypnutí.

Súčasné novinky a správy z tohto priemyselného sektora naznačujú, že porty USB u väčšiny PC na báze systému Windows nie sú schopné poskytnúť dostatočný napájací výkon na nabíjanie nového iPad-u, pokiaľ je toto zariadenie v prevádzke, z dôvodu rozdielov medzi výstupným napájacím výkonom USB základnej dosky a parametrami príkonu zariadenia. Napriek tomu je jedinečná konštrukcia napájania USB od spoločnosti GIGABYTE schopná dodávať dodatočný napájací výkon pre zariadenia vyžadujúce príkon vyšší než 500mA, aký dodáva tradičný port USB. Vďaka jednoduchej aktualizácii ovládača On/Off Charge, ktorý možno nájsť na webovej stránke spoločnosti GIGABYTE, dokážu základné dosky GIGABYTE využiť plné výhody nabíjania svojho zariadenia iPad cez USB, čím poskytujú rozšírené možnosti a zvýšené pohodlie pri dobíjaní nového zariadenia. Ak chcete prevziať ovládač On/Off Charge od spoločnosti GIGABYTE, navštívte webovú stránku GIGABYTE na adrese:

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Utility_List.aspx

tabulka.jpg


Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter