TS: Canon imageRUNNER ADVANCE získal hneď dve prestížne ocenenia od Buyers Laboratory Inc.

C5051.jpg Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, získal dvojnásobné ocenenie „ Výnimočný“ od nezávislej organizácie Buyers Laboratory Inc. (BLI). Tieto ocenenia získali tlačiarne Canon imageRUNNER ADVANCE.

Prední nezávislí odborníci hodnotili najviac inovatívne produktové riešenia na trhu a ocenenie „ Fall 2009 Outstanding Achievement Awards“ získala spoločnosť Canon so svojimi tlačiarňami Canon imageRUNNER ADVANCE za jednoduchosť použitia a výnimočné skenovacie schopnosti.

„Proces digitalizácie dokumentov nikdy nebol rýchlejší a jednoduchší ako s imageRUNNER ADVANCE,“ uvádza David Sweetnam z laboratórií BLI a dodáva: „Proces prevodu tlačených dokumentov do elektronickej podoby je dôležitý prvok v dokumentovom workflow a Canon s platformou imageRUNNER ADVANCE opäť posunul tyč v oblasti skenovania.“

Nové multifunkčné tlačiarne Canon, rady imageRUNNER ADVANCE C5000 (30/35/45/51 str/min), C7000 (55/65 str/min) a C9000 PRO (60,70 str/min), ponúka stovky vylepšení oproti predchádzajúcim radám iR. Canon pri konštrukcii využil spätné väzby od zákazníkov a zameral sa na zvýšenie výkonu, bezpečnosti , úspor a šetrnosti k životnému prostrediu.

BLI pozitívne hodnotí Canon imageRUNNER ADVANCE predovšetkým za jednoduché použitie a možnosť ukladať si vlastné workflow a procesy vrátané všetkých nastavení. Nové „Quickmenu“ výrazne zvyšuje použitie osobných worklow, ktoré sú prepojené s osobnými účtami a môžu byť dostupné prostredníctvom konzoly ovládacieho panelu. BLI taktiež ocenila kvalitu ovládacieho panelu, ktorý je i vďaka veľkému dotykovému displeju intuitívnejší ako kedykoľvek predtým.

Canon imageRUNNER ADVANCE umožňuje užívateľom rýchle skenovanie a odosielanie dokumentov a pracuje s novými formátmi Adobe PDF, Office OPen XML a Reader Extensions. Užívateľom umožňuje jednoduchú prácu s tlačenými dokumentmi, používanie a vkladanie poznámok či archiváciu.

„Dokumenty sú základným kameňom každej organizácie a tlačené i elektronické dokumenty sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného chodu pracoviska. Canon imageRUNNER ADVANCE umožňuje zvýšiť pracovnú produktivitu vďaka jednoduchému ovládaniu a funkciám skenovania,“ hovorí Petr Jetel, produktový manažér profesionálnej laserovej tlače spoločnosti Canon CZ.

Zdroj: TS CanonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter