TS: Nový rad čiernobielych multifunkčných tlačiarní Canon imageRUNNER

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila nové rady kompaktných multifunkčných čiernobielych A3 tlačiarní imageRUNNER 2500 a imageRUNNER 2300. Obidve rady poskytujú čiernobielu tlač vo výhodnom pomere ceny a výkon.

„Nie všetky organizácie požadujú farebné tlačové riešenia, ide hlavne o menšie spoločnosti a verejný sektor. Nové kompaktné multifunkčné zariadenie rieši potreby tohto segmentu a ponúka špičkový výkon a nízke náklady,“ hovorí Paul Rowntree, European Marketing Manager, Canon Europe.

Rada imageRUNNER 2500 nahradila doterajšie iR2018/30 a prináša lepší výkon, rýchlu odozvu, schopnosť skenovať až 45 strán za minútu, vysokú kapacitu zásobníku papieru, rýchlu aktiváciu z režimu spánku a prvé kópie dostupné za menej ako 3,9 sekúnd. Užívatelia môžu farebne skenovať a zasielať dokumenty na najrôznejšie miesta v sieti, do FTP zložiek alebo e-mailom prostredníctvom funkcie i-Send. Zároveň je možné vytvárať i komprimované pdf súbory vo vysokej kvalite.

Prácu spríjemňuje aj veľký intuitívny dotykový displej a možnosť uložiť dokumenty na USB uložisko. Automatická obojstranná tlač a voliteľné nástroje pre finalizáciu ušetria čas a problémy.
Rada imageRUNNER 2500 ponúka nízke náklady na prevádzku a údržbu a tiež kompaktný dizajn. IT administrátori majú k sieťovým tlačiarňam vzdialený prístup prostredníctvom iW Management Console. Bezproblémovú integráciu do existujúcich IT systémov zaisťuje PCL a PostScript. ImageRUNNER 2500 je kompatibilný s nástrojom Canon E-Maintenance, ktorý maximalizuje dobu bezproblémovej prevádzkovej schopnosti vďaka vzdialenej diagnostike. Pokiaľ nastane chyba, dôjde ku okamžitému oznámeniu poskytovateľovi služby. E-Maintenance automatickými odpočtami a sledovaním spotreby tiež výrazne zjednodušuje administratívu.

imageRUNNER 2300 sa zameriava na menšie spoločnosti a organizácie, ktoré nepožadujú každodennú farebnú tlač. Nové zariadenie, ktoré nahradí úspešná iR 2318L, rýchlosťou 20 strán za minútu, vynikajúcou odozvou a jednoducho ovládateľným päť riadkovým LCD displejom zvýši efektivitu práce.

Obidve rady spĺňajú podmienky programu Energy Star a ponúka nízku spotrebu energie. Rada imageRUNNER 2500 spotrebuje v režime spánku len 1,5 wattov za týždeň. Rada Canon imageRUNNER 2500 zahŕňa imageRUNNER 2520/i, 2525/i, 2530/i, 2535/i a 2545/i. Canom imageRUNNER 2300 zahŕňa imageRUNNER 2318 a 2320. Obidve rady budú na európskom trhu k dispozícii od 1. februára 2010.

Zdroj: TS CanonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

In­tel: No­vé pro­ce­so­ry bu­dú po­mal­šie. Dô­vo­dom je ús­po­ra ener­gie
Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov. čítať »
 
LG pred­beh­ne Sam­sung: No­vin­ku G5 pred­sta­ví o pár ho­dín skôr ako Sam­sung svo­ju S7
Veľtrh MWC v Barcelone sa pomaly, ale isto blíži. Už teraz je známe, že v predvečer veľkej udalosti spoločnosť Samsung nebude jediná, ktorá verejnosti odhalí novú vlajkovú loď. čítať »
 
Mat­rox C900: Jed­nos­lo­to­vá kar­ta pre de­väť dis­ple­jov
Aj vy patríte k používateľom, ktorí si nevedia predstaviť prácu na počítači bez minimálne dvoch monitorov? čítať »
 
iP­ho­ne 7 má prísť s duál­nym fo­toa­pa­rá­tom. Poz­ri­te si, ako bu­dú vy­ze­rať fot­ky
Len nedávno sme priniesli niekoľko zvestí o očakávanom iPhone 7 a už sa objavili ďalšie. Pochádzajú od analytika KGI Ming-Chi Kua, ktorý zvyčajne disponuje pomerne spoľahlivými informáciami. čítať »
 
Ultra­za­bez­pe­če­ný vo­do­tes­ný Tu­ring Pho­ne vy­me­nil An­droid za OS Sail­fish
Keď pred siedmimi mesiacmi tvorcovia predstavili mobilný telefón Turing Phone, charakterizovali ho ako ultrazabezpečený androidový smartfón, zhotovený (čiastočne) z tekutého kovu. čítať »
 
No­vé gra­fic­ké kar­ty AMD Fi­reP­ro pre­me­nia oby­čaj­ný po­čí­tač na gra­fic­ký su­perstroj
AMD prichádza s riešením pre tých, ktorí potrebujú pracovať s vysokým rozlíšením a pokročilou grafikou, nemajú na to však dostatočne výkonný počítač. čítať »
 
HP má vlas­tné in­te­li­gen­tné ho­din­ky. Vzhľa­dom sa po­ná­ša­jú na kla­sic­ké chro­nog­ra­fy
Ani spoločnosť Hewlett-Packard nebude výnimkou. V súčasnosti totiž pracuje na niekoľkých modeloch vlastných smartwatch, ktoré sa napohľad od bežných hodiniek takmer nelíšia. čítať »
 
Lu­mir C: LED lam­pa na­pá­ja­ná pla­me­ňom svieč­ky
V prípade výpadku elektriny vám môže poslúžiť sviečka. Problém je v tom, že neosvetlí širokú oblasť a jej svetlo je dosť slabé. Pomôcť tu môže lampa Lumir C, LED svietidlo, ktoré znásobí svetlo sviečky. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter