Novým šéfom financií Telefónica Slovakia sa stal Martin Klímek

Top management Telefónica Slovakia bude na poste Výkonného riaditeľa pre financie posilnený Martinom Klímekom, ktorý prichádza z Telefónica Czech Republic. Henrich Daubner, Výkonný riaditeľ pre financie a jeden z konateľov Telefónica Slovakia sa od 1. 5. 2012 stáva Viceprezidentom pre komerčný kontroling v Telefónica Germany.

Martin Klímek, nastupujúci Výkonný riaditeľ pre financie Telefónica Slovakia zastáva v súčasnosti post Riaditeľa pre plánovanie a kontroling v Telefónica Czech Republic. Do Telefónica CZ (v tom čase Eurotel Praha) nastúpil už v roku 2002 a postupne zastával posty Manažéra finančného reportingu, Riaditeľa kontrolingu pre rezidenčný segment až po jeho terajšiu pozíciu. Predtým pôsobil 4 roky v spoločnosti PriceWaterhouseCoopers v Prahe, kde medzi jeho zákazníkov patrila práve spoločnosť Eurotel Praha.

Henrich Daubner po úspešnom päťročnom pôsobení v Telefónica Slovakia odchádza do sesterskej spoločnosti Telefónica Germany, kde bude pôsobiť ako Viceprezident pre komerčný kontroling. Henrich Daubner bol jedným zo zakladajúcich zamestnancov spoločnosti Telefónica na Slovensku. Vo významnej miere sa podieľal na úspešnom raste spoločnosti na náročnom a kompetitívnom slovenskom trhu.

Zdroj: Telefónica SlovakiaOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter