Spoločnosť IBM ocenila softvérových partnerov

Spoločnosť IBM ocenila najlepších obchodných partnerov za rok 2011, ktorí sa aktívne podieľali na podpore a zvýšení predaja sofvérových produktov, riešení a služieb IBM na slovenskom trhu.

Na výročnom podujatí IBM Software University 2012 si ocenenie za víťazstvo v kategórii IBM Software partner roka 2011 z rúk riaditeľa softvérovej divízie IBM Slovensko Viktora Birnsteina prevzal zástupca spoločnosti DATALAN. V kategórií IBM Software partner roka 2011 sú oceňovaní partneri na základe výšky tržieb z predaja softvérových licencií a počtu dosiahnutých certifikácií. Na druhom mieste sa umiestnila spoločnosť Tempest a tretie miesto získala spoločnosť Gratex.

Skokanom roka sa stala spoločnosť Ness, ktorá získala ocenenie IBM Software skokan roka 2011 za najväčší pokrok v certifikáciách v uplynulom roku. Posledné prestížne ocenenie IBM Software technologický partner roka 2011 si odniesla spoločnosť Nextira One.

IBM má jednu z najrozsiahlejších sietí obchodných partnerov na svete v oblasti IT. Spoločne so svojimi obchodnými partnermi prináša IBM riešenia prispôsobené potrebám jednotlivých zákazníkov a napĺňa svoje poslanie pomáhať zákazníkom pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení redukovať ich náklady a zvyšovať tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Zdroj: IBMOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter