SAP Business One OnDemand v 6 krajinách využíva cloud služby zo Slovenska

Spoločnosť Versino, popredný európsky dodávateľ riešení SAP, si vybrala slovenského poskytovateľa Zutom pre zabezpečenie kompletnej cloud platformy na prevádzku SAP Business One OnDemand ( SAP Business One ako služba ) v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku, Českej republike a na Slovensku. Aj firmy, ktoré už aktuálne využívajú SAP Business One, môžu prejsť do cloudu vďaka Zutom SAP Business One Cloud Platform.

Spoločnosť SAP AG predstavila na veľtrhu CeBit 2012 v Hannoveri nové riešenie SAP Business One OnDemand, ktoré je navrhnuté najmä pre potreby malých a stredných podnikov. Riešenie je možné využívať spôsobom "Softvér ako služba - SaaS" bez nutnosti investícií do licencií a potrebnej infraštruktúry. Súčasťou sú pravidelné aktualizácie softvéru, odborná správa a podpora služby. Podporované sú všetky používané typy zariadení a operačných systémov (PC, Mac, iPad, Windows, Linux, Android a iné). Služba je optimalizovaná pre bezvýpadkový chod s bezpečným prístupom cez internet.

Pre prevádzku SAP Business One OnDemand v jednotlivých svetových regiónoch si SAP vybral 6 partnerov. Spoločnosť Versino je dodávateľom tejto služby najmä v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku, Českej republike a na Slovensku. Versino hľadalo strategického partnera pre poskytovanie profesionálnych cloud služieb pre európskych zákazníkov. Na základe skúseností s prevádzkou informačných systémov a s poskytovaním riešení na báze cloud computingu si vybrala spoločnosť Zutom. „Zúžitkovali sme naše skúsenosti z prevádzky viacerých ERP systémov, ktoré dnes využívajú Zutom Cloud. Sme veľmi radi, že sme uspeli v širokej konkurencii európskych poskytovateľov a že tak významný projekt je prevádzkovaný na Slovensku.", povedal Tomáš Kurtha, CEO Zutom s.r.o.

Spoločnosť Zutom súčasne uvádza na trh novú službu Zutom SAP Business One Cloud Platform. Služba je určená najmä pre partnerov a zákazníkov, ktorí preferujú vlastníctvo licencií alebo ich už vlastnia. Predstavuje kompletnú bezpečnú prevádzkovú platformu pre SAP Business One vrátane súvisiacich softvérov. Zutom SAP Business One Cloud Platform sa môže flexibilne prispôsobovať meniacim sa potrebám firmy, má garantovanú dostupnosť,

zahŕňa potrebnú technickú podporu a zabezpečený prístup k službe cez internet. Firemné údaje sú odborne chránené a pravidelne zálohované.

Ďalšie informácie sú dostupné na www.zutom.sk.

Zdroj: VersinoOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter