Košický operátor má najväčšiu ponuku TV programov na Slovensku

ANTIK Telecom prináša svojim zákazníkom ďalšie televízne programy. Rozširuje ponuku digitálnej televízie Tango TV o Canal Motor v Prémiovom balíku a k Základnému balíku pridal 4 nové programy. S počtom kanálov vyšším ako 160 sa tak stal lídrom IPTV na slovenskom televíznom trhu.

Od marca pridáva košický operátor ANTIK Telecom svojim zákazníkom ďalších 5 kanálov do ponuky digitálnej televízie Tango TV. Základný balík rozšíril o 4 programy: Stil TV - český lifestylový kanál, Russia Today - jeden z najsilnejších ruských spravodajských kanálov, Russia Today Documentary - 24 hodinový kanál so zameraním na to najlepšie z Ruska v anglickom jazyku a My Channel - britský kanál na podporu umelcov rôznych smerov. Počtom ponúkaných programov prekročil číslo 160, čím sa stal vedúcim operátorom v oblasti IPTV ponuky na slovenskom trhu. Digitálnu televíziu prevádzkuje spoločnosť prostredníctvom optického pripojenia prevažne na východnom Slovensku, no v roku 2011 vstúpil ANTIK aj na stredné Slovensko - do mesta Žarnovica a Hnúšťa.

„Aj keď poskytujeme naše služby často v regiónoch s nižšou kúpnou silou, snažíme sa neustále zvyšovať počet kanálov a zatraktívňovať ich spektrum v ponuke našej digitálnej televízie Tango TV. Prinášame 5 kvalitných programov, ktoré zaujmú aj najnáročnejšieho diváka. S rozširovaním ponuky budeme naďalej pokračovať, aby sme upokojili čo najväčší počet našich zákazníkov," vysvetľuje zámery spoločnosti ANTIK Telecom Vlastimil Lakatoš, manažér digitálnej televízie. „Najväčší operátori na slovenskom trhu majú v ponuke digitálnej televízie okolo 130 kanálov. S naším počtom - 163 programov sa dostávame na vedúce miesto v rebríčku IPTV operátorov na Slovensku," dodáva Vlastimil Lakatoš.

Okrem ponuky televíznych programov sú súčasťou Tango TV aj digitálne rádiá a 20-dňový televízny archív. Zákazníkom umožní napr. vďaka funkcii PiP sledovať obraz v obraze a prostredníctvom funkcie Mozaika mať na jednej obrazovke až 20 TV staníc súčasne. Spoločnosť ANTIK Telecom patrí medzi poskytovateľov najmodernejších telekomunikačných technológií s takmer 40 000 internetovými zákazníkmi. Výstavbou vlastných optických sietí v oblastiach stredného a východného Slovenska napĺňa svoju stratégiu prinášania vysokorýchlostného internetu aj do miest, ktoré nie sú zaujímavé pre veľkých investorov.

Zdroj: ANTIK TelecomOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter