Demo základné dosky GIGABYTE série 7 na CeBIT 2012

GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., vedúci výrobca základných dosiek a grafických kariet je potešený, že môže predviesť svoju chystanú sériu 7 základných dosiek podporujúcich 3. generáciu procesorov Intel Core, predvádzajúc rozsah funkcií vrátane nového All Digital Engine, technológie GIGABYTE 3D BIOS a GIGABYTE Ultra Durable 4. Pridajte sa ku GIGABYTE na CeBIT 2012 v Hale 15, D19 od 6. marca do 10. marca 2012.

Základné dosky série GIGABYTE 7 - Exkluzívny All Digital Engine
Návštevníci CeBIT 2012 sa môžu exkluzívne pozrieť na základné dosky, ktoré sa vyznačujú najnovším dizajnom All Digital Engine pre PWM. Náš nový pohonný dizajn All Digital umožňuje používateľom väčšie ovládanie energie dodávanou ich procesorom 3. generácie Intel® Core™, ktoré využívajú LGA 1155. S využívaním výhradne digitálnych ovládačov pre CPU, procesorovú grafiku, VTT a systémovú pamäť sa používatelia môžu tešiť z presnejšiej dodávky energie do PC komponentov citlivých na energiu, než aká bola možná predtým.

"V pláne sú základné dosky série GIGABYTE 7, vyznačujúce sa novým digitálnym dizajnom PWM a aktualizovanou verziou nášho populárneho 3D BIOSu a budú globálne dostupné v množstve pri spustení," komentoval Henry Kao, Viceprezident Obchodnej jednotky základných dosiek GIGABYTE. "Naši zákazníci sú naozaj nadšení výrobou rýchleho prechodu na týchto základných doskách série 7 a výhodami, ktoré ponúkajú v rámci funkcií, výkonu a ovládania."

Dual UEFI s exkluzívnym 3D BIOS
GIGABYTE tiež ponúkne možnosť prvý krát vidieť na verejnosti aktualizovaný 3D BIOS spoločnosti GIGABYTE, ktorý je založený na exkluzívnej technológii GIGABYTE UEFI DualBIOS™. 3D BIOS ponúka pozoruhodné režimy interakcie v prostredí BIOS, režim 3D Mode a pokročilý režim, ktoré znovu vyvolávajú zážitok používateľov z tradičného BIOS s oveľa intuitívnejším a grafickejším rozhraním.

GIGABYTE Ultra Durable™ 4 - kladie dôraz na základnú dosku Ultra Durable
Základné dosky GIGABYTE Ultra Durable™ 4 zahŕňajú rozsah exkluzívnych technológií, ktoré zaručujú tvorcom DIY PC tú absolútne najlepšiu ochranu pre svoje PC, so zabudovanými funkciami, ktoré zabraňujú bežným poruchovým ohrozeniam vrátane vlhkosti a mokra, elektrostatického výboja, náhlej straty energie a vysokých prevádzkových teplôt.

Osloboďe váš Desktop: GIGABYTE Bluetooth 4.0/Dual Band 300Mbps Wi-Fi PCIe Card
Základné dosky série GIGABYTE 7 prídu s exkluzívnou rozširovacou kartou PCIe, ktorá ponúka podporu pre najnovší Bluetooth 4.0 (Smart Ready) a duálne pásmo 300Mbps Wi-Fi pripojiteľnosti*. S rastúcou dostupnosťou cenove dostupného alebo bezplatného operačného diaľkového PC softvéru, ako Splashtop a VLC Remote, GIGABYTE verí, že teraz je čas preskúmať a užívať si home cloud: osobný cloud v rámci bezpečného prostredia domácej siete, kde je možné využívať a ovládať výkon a funkčnosť desktopových PC prostredníctvom prenosných cloud zariadení.

Onboard mSATA podpora
Základné dosky série GIGABYTE 7 sa budú vyznačovať onboard mSATA konektorom*, ktorý spolu s technológiou GIGABYTE EZ Smart Response umožňuje užívateľom užívať si jednoducho a pri nízkych nákladoch lepšiu citlivosť svojich PC. Pevné disky mSATA sa spopularizovali prostredníctvom rýchleho rastu tabletových PC, a poskytujú lacnejšie riešenie pre inteligentný caching, pretože sú dostupné v menších kapacitách ako tradičné SSD.

Riešenia pre malé firmy
Pre trh malých firiem, GIGABYTE ukáže základnú dosku B75M-D3H, ktorá predstavuje rozsah nového produktu s užitočnými funkciami PC manažmentu od Intel® a GIGABYTE. Tieto funkcie umožňujú integrátorom systému pridať hodnotu svojim produktom ponúkaním služieb malým firmám s počtom PC medzi 1 a 99, kde ovládateľnosť, finančná dostupnosť a kvalita dizajnu GIGABYTE Ultra Durable™ 4 môžu viesť k významným šetreniam času, nákladov a úsilia.

Základné dosky série GIGABYTE AMD A75 a 900
GIGABYTE predstaví tiež množstvo z najnovších základných dosiek, ktoré sú navrhnuté, aby získali čo najviac z AMD Fusion APUs aj Bulldozer CPU; tieto zahŕňajú základné dosky 990FXA-UD5, 970-UD3, A75-D3H a A75M-UD2H.

Zdroj: GIGABYTE TECHNOLOGY


Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter