Samsung na European Fóre v Prahe predstavil rad nových SMART fotoaparátov a videokamier s Wi-Fi pripojením

Zdieľanie zaznamenaných okamihov ešte nebolo jednoduchšie. Nové fotoaparáty a kamery ponúkajú optimálnu kombináciu kvality obrazu a množstvo nových funkcií.

Samsung Electronics Co., Ltd. popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie dnes predstavila v rámci Samsung European Fóra v Kongresovom centre v Prahe najnovšie modely SMART fotoaparátov a videokamier Samsung s doteraz najširšími možnosťami pripojenia. Samsung navrhol Wi-Fi technológiu a funkcie prístrojov tak, aby boli dostupné pre fotografov na všetkých úrovniach. Používatelia teraz môžu zachytiť dôležité momenty ešte ľahšie a navyše ich okamžite zdieľať so svojimi priateľmi.

Nový rad Samsung SMART nadväzuje na úspešný rad SH100 a nájdete v ňom 5 modelov videokamier a fotoaparátov pripojiteľných cez Wi-Fi. Prémiovým typom je fotoaparát Samsung WB850F - prvotriedny cestovný fotoaparát s 21x zoomom. Ten umožňuje začínajúcim fotografom vytvárať reportáže a najvydarenejšie zábery priamo nahrať na Facebook, Picasa alebo Photobucket vďaka ľahkému pripojeniu k sociálnym sieťam „Social Sharing". Priatelia a rodina tak môžu sledovať ich dobrodružstvo v reálnom čase. Fotoaparát Samsung DV300F 2View používateľom ponúkne navyše 1.5" predný LCD displej, ktorý je nevyhnutný pre vytvorenie perfektného autoportrétu.

Do radu Samsung SMART ďalej patrí tenký a štýlový fotoaparát ST200F, ktorý sa zmestí do vrecka a okrem funkcie Wi-Fi umožňuje tiež veľmi jednoduché bezdrôtové ukladanie fotiek vďaka funkcii Auto Backup do vášho PC alebo na cloudové úložisko AllShare Play a Microsoft SkyDrive.

Samsung reaguje na rastúci dopyt po integrovanej Wi-FiPriekopnícky rad videokamier SMART bol navrhnutý tak, aby ponúkol vynikajúcu kvalitu snímania pri maximálnom zjednodušení celého procesu fotenia a natáčania a zaisťuje bezproblémovú konektivitu jednoduchým stlačením tlačidla.

Podľa odhadov je na celom svete 2,5 miliardy ľudí, ktorí vlastnia fotoaparát alebo videokameru a zdieľajú svoje „úlovky" cez sociálne siete, v 75 krajinách sveta tak nájdeme vyše 100 000 Wi-Fi „Hotspotov". Vďaka radu SMART videokamier a fotoaparátov pripojiteľných cez Wi-Fi môže každý využívať výhody bezdrôtového pripojenia všade a za každých okolností

S funkciou Auto Backup uložíte fotky v priebehu okamihu!

Samsung Wi-Fi funkcia Auto Backup umožní automatický prenos a uloženie (zálohovanie) fotografií priamo do vášho PC hneď, ako prejdete dverami bytu. Priamo vo fotoaparáte si nastavíte, ktoré fotky chcete uložiť a potom sa už nemusíte o nič starať.

Prezrite si svoje úlovky na malej, alebo veľkej obrazovke

Vďaka funkcii Samsung Mobile Link je možné tiež hravo cez Wi-Fi zdieľať, ukladať a prezerať fotografie na domácich a mobilných zariadeniach Samsung. Môžete si vybrať, či ich pošlete na Samsung smartphone, tablet alebo televízor s prístupom na internet. Okrem toho funkcia TV Link umožňuje okamžité pripojenie k domácej sieti spotrebičov a elektronických zariadení.

Pochváľte sa svojimi zážitkami

Funkcia Social Sharing umožní zdieľať vybrané fotografie a videá na sociálnych sieťach alebo v on-line albumoch ihneď po ich zhotovení. Najnovšie bezdrôtové funkcie dokazujú, že nové SMART kamery otvárajú novú dimenziu rozprávania príbehu. Svoje zábery môžete nahrať na Twitter alebo ich ukázať svojim priateľom na Facebooku - nech už ste kdekoľvek, pochváľte sa svetu!

Kompletné ovládanie na dosah ruky

S inovatívnou funkciou Wi-Fi Remote Viewfinder môžete diaľkovo ovládať nastavenia fotoaparátu a nastavenie snímok cez váš smartphone. Úpravou nastavení prostredníctvom telefónu môžete vytvoriť dokonalý záber, na ktorom nebudete chýbať, a umožní vám tiež zachytenie najlepších záberov z väčšej vzdialenosti.

Pošlite priateľom email a bezpečne ukladajte na "cloude"

Vďaka Wi-Fi môžete okamžite poslať fotografie na e-mail svojich priateľov. Dotyková obrazovka umožňuje posielať fotografie s textom. Či už ste doma, alebo vonku s priateľmi, funkcia Auto Backup a virtuálne Cloud úložisko zaistí neobmedzené a bezpečné uloženie vašich fotografií. Cloudové úložiská Allshare Play a Microsoft SkyDrive ponúkajú ďalšie výhody, ako napríklad bezpečnosť - vaše fotografie budú uložené pre prípad rozbitia alebo straty fotoaparátu. Svoje fotografie si potom môžete prezerať odkiaľkoľvek a napríklad s využitím funkcie TV Link ich môžete ukázať svojim priateľom na obrazovke svojho televízora Samsung.

S Wi-Fi Direct je pripojenie hračka

Pre jednoduchý a rýchly prenos fotografií môžete svoj fotoaparát pripojiť k ďalším elektronickým zariadeniam s Wi-Fi, ako sú notebooky, smartphony a tablety. Využitie tejto funkcie Wi-Fi Direct je rovnako jednoduché ako Bluetooth, ponúka však výnimočnú rýchlosť a kvalitu pripojenia.

Zdroj: Samsung Electronics Co., Ltd.Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter