Miroslav Trnka v CRN Top 25 najinovatívnejších IT lídrov

miroslav-trnka-sef-eset_s.jpg CRN, popredné medzinárodné periodikum z oblasti IT biznisu, ocenilo generálneho riaditeľa ESET Miroslava Trnku v rebríčku najinovatívnejších manažérov v odvetví informačných technológií. „Nikto nepredáva lepšiu technológiu na boj s vírusmi, nikto sa k nemu ani nepriblížil. Má technické aj obchodné know-how,“ napísal CRN. V tohtoročnom rebríčku dvadsiatich piatich najväčších IT inovátorov na svete je na štvrtom mieste.

„Umiestnenie v rebríčku CRN je nielen veľké ocenenie pre mňa, ale pre celú spoločnosť ESET, ktorá sa do rebríčka dostala ako jediná slovenská firma. Zásluhu na úspechu má celý tím ESET, tím najtalentovanejších ľudí v brandži,“ reagoval generálny riaditeľ ESET Miroslav Trnka.

ESET je dnes 343. najrýchlejšie rastúcou technologickou spoločnosťou v Európe, na Blízkom východe a v Afrike. Podľa tohtoročného rebríčka Deloitte Technology Fast 500 EMEA zaznamenal ESET za ostatných päť rokov 530-percentný rast a je 25. najrýchlejšie rastúcou technologickou spoločnosťou v regióne strednej Európy. Týždenník TREND ESET pred časom rekordne tretíkrát za sebou ocenil ako „firmu roka“ na Slovensku.

Top 100 lídrov podľa magazínu CRN je zložený z „osobností, ktorých technologická vízia, strategická bystrosť a odvážne obchodné stratégie navždy zmenili neisté technologické odvetvie“. Rebríček nominovali predajcovia a šéfovia popredných spoločností. Konečný zoznam potom zostavila redakcia CRN Everything Channel, ktorý je divíziou UBM, globálnej spoločnosti pre mediálne a marketingové služby.

Zdroj: TS ESETOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter