TS: Ericsson získal kontrakt na riadené služby s China Unicom

ericsson_logo.jpg • Ericsson získal kontrakt od čínskeho telekomunikačného operátora China Unicom na poskytovanie riadených služieb (Managed Services), ktorý prinesie nové služby piatim veľkým mestám vo východočínskej provincii Anhui.
• Ericsson prevezme plnú zodpovednosť za lokality so základňovými stanicami, za pevnú a prenosovú sieť , a to všetko na základe integrovanej trojročnej zmluvy o údržbe v teréne.
• Zmluva umožní spoločnosti China Unicom znížiť náklady a poskytnúť kvalitnejšie služby svojim užívateľom.

Dlhodobé partnerstvo spoločností China Unicom a Ericsson dosiahlo svoj míľnik. Anhui Unicom, regionálna pobočka China Unicom provincie Anhui , podpísala integrovanú trojročnú zmluvu so spoločnosťou Ericsson, čím sa Ericsson stal najväčším partnerom v oblasti riadených služieb v provincii Anhui. Ericsson bude mať na starosti údržbu lokalít so základňovými stanicami, ako aj pevnú a prenosovú sieť.

Doteraz je to najväčšia zmluva o riadených službách medzi týmito dvomi firmami. Outsourcing údržby v teréne umožní operátorovi venovať viac svojim zákazníkom. Li Chao, generálny riaditeľ Anhui Unicom, povedal: „Anhui Unicom a Ericsson sú už roky strategickými partnermi a my si vysoko vážime všestranné odborné skúsenosti spoločnosti Ericsson. Veríme, že Ericsson rozšíri svoj úspešný podnikateľský model riadených služieb do provincie Anhui a využije svoj potenciál svetového lídra na to, aby nám pomohol zvýšiť efektívnosť siete, znížiť prevádzkové náklady a naplniť naše odhodlanie slúžiť svojim zákazníkom.“

Mats H Olsson, Prezident Ericsson China & North East Asia, dodáva: „Čína s 800 miliónmi mobilných užívateľov a 420 miliónmi užívateľov internetu predstavuje najväčší telekomunikačný a internetový trh na svete. Má tiež najväčšiu telekomunikačnú infraštruktúru, ktorá má viac ako 320 tisíc 3G základňových staníc. Pre Anhui Unicom sa stávame najväčším dodávateľom riadených služieb a dúfame, že tým nastavíme štandard pre realizovanie služieb údržby v teréne v rámci celého China Unicom.“ Anhui je ôsmou najľudnatejšou provinciou v Číne, s penetráciou mobilných služieb okolo 50 percent. Zmluva o údržbe v teréne medzi spoločnosťami Ericsson a Anhui Unicom pokrýva päť veľkých miest východočínskej provincie Anhui: Wuhu, Xuancheng, Bengbu, Chuzhou a hlavné mesto provincie Hefei.

Doteraz bol Ericsson jedným z hlavných dodávateľov firmy Anhui Unicom a jej najväčším dodávateľom GSM služieb. Ericsson tiež dlhodobo spolupracuje s týmto klientom pri poskytovaní odborných služieb, vrátane budovania siete, zlepšovania výkonu siete, vzdelávacích služieb a manažmentu náhradných dielov.

Zdroj: TS EricssonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter