TS: GIGABYTE oznamuje súťaž “Najlepší 3D pretaktovač” na fore HWBOT

Máte na to, aby ste sa stali celebritou GIGABYTE v pretaktovaní?
GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., popredný výrobca základných dosiek, grafických kariet a ďalších výpočtových hardvérových riešení s hrdosťou oznámila novú súťaž v pretaktovaní v spolupráci s HWBOT.org s názvom Súťaž o najlepšieho 3D pretaktovača.

Mali ste už niekedy pocit, že svet jednoducho neoceňuje vašu výnimočnosť? Myslíte si, že máte na to, aby ste sa stali ďalšou Paris Hilton pretaktovacej komunity (bez tých zatknutí a potrieb pre psíčkov)? Tu sa vám ponúka šanca ukoristiť si svojich 15 minút slávy. GIGABYTE a HWBOT hľadajú najlepšieho 3D pretaktovača na svete. Počas mesiacov september a október, pri použití akejkoľvek základnej dosky GIGABYTE, pošlite svoje najlepšie skóre Unigine Heaven (pri typických nastaveniach) na fórum HWBOT.

Súťaž je rozdelená do 4 stupňov: 1x GPU, 2x GPU, 3x GPU a 4x GPU. Body za najvyššie skóre budú odmenené, pričom vyhráva pretaktovač s najvyšším počtom bodov.

Šampión získa vlastný banner s fotografiou víťaza a jeho nickom na domovskej stránke základných dosiek GIGABYTE (http://www.gigabyte.com/products/main.aspx?s=42), čím dokáže celému svetu, že je celebritou GIGABYTE v oblasti pretaktovania. Ak sa chcete dozvedieť viac o súťaži spoločnosti GIGABYTE o najlepšieho 3D pretaktovača, navštívte stránku: http://hwbot.org/competition/gbt_2010_best_3d.

* Paris Hilton, ani značka Paris Hilton nie sú akýmkoľvek spôsobom, v žiadnej forme či podobe spojené s touto súťažou.

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter