TS: IDC uvádza sériu konferencií Document & Print Management Solutions 2010

International Data Corporation (IDC), popredná medzinárodná analytická a poradenská spoločnosť pôsobiaca na trhu informačných a komunikačných technológií a zároveň organizátor uznávaných odborných konferencií v oblasti informačných technológií, telekomunikácií a spotrebiteľských technológií, uvádza sériu konferencií zameraných na riešenie správy dokumentov a tlače. Séria konferencií tohto roku od 18.mája do 28.septembra navštívi 7 hlavných miest v regióne strednej a východnej Európy.

Prieskum IDC ukazuje, že organizácie všetkých veľkostí a ekonomických odvetví absolútne netušia, koľko činia ich náklady na tlač a kopírovanie. „Je to hlavne vďaka rozsiahlemu, ale nesprávnemu prístupu, kedy sa infraštruktúra tlače a kopírovania nepovažuje za súčasť celkovej IT infraštruktúry. A tak zostávajú tlačové a zobrazovacie zariadenia neudržované. Nedostatočné riadenie výstupných zariadení však prináša zvyšovanie nákladov, nižšiu produktivitu zamestnancov a neefektívne obchodné procesy závislé od výstupov,“ hovorí Mitri Roufka, riaditeľ výskumu v oblasti Imaging a Hardcopy v spoločnosti IDC CEMA.

Pre spoločnosti s rôznymi ekonomickými úrovňami prináša prestížna séria konferencií IDC Document & Print Management Solutions šancu chopiť sa príležitosti ako zaistiť kontrolu nad nákladmi na tlač a kopírovanie. Séria konferencií poskytuje priestor na výmenu názorov, zdieľanie skúseností a diskusiu o najlepších postupoch a najnovších trendoch a vývoji v oblasti správy dokumentov medzi nezávislými odborníkmi, analytikmi, kľúčovými zástupcami dodávateľských firiem a užívateľmi tlačových riešení.

IDC Document and Print Management Solutions Roadshow sa bude venovať týmto témam:

• Kľúčové výzvy v oblasti tlače a kopírovania
• Optimalizácia tlačových služieb
• Výhody a možnosti správy tlačových služieb
• Služby správy dokumentov a outsourcing
• Výhody riadenia firemných výstupov
• Najlepšie praxe zo správy dokumentov a tlače

Medzi partnerov konferencie patria poprední svetoví poskytovatelia riešení a služieb správy tlače a dokumentov, ako sú LRS, Xerox a Abbyy.

Zdroj: TS International Data Corporation (IDC)Ohodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter