TS: Epson získal tri prestížne ocenenia TIPA

Šiesty rok po sebe získala spoločnosť Epson uznanie za výrobu výnimočných a inovatívnych produktov pre fotografický priemysel.

Spoločnosť Epson, špecialista v oblasti digitálneho zobrazovania, získala tri z najprestížnejších cien v oblasti fotografie a zobrazovania v Európe, ocenenia asociácie TIPA (Technical Image Press Association). Ocenenia asociácie TIPA získali produkty Epson EH-TW5500 („Best Pro-Photo Projector“); Epson Stylus Pro 3880 („Best Expert Photo Printer’“); a Epson Perfection V600 Photo („Best Photo Scanner’“).

Asociácia TIPA združuje 29 členských časopisov z 13 krajín, vďaka čomu je jednou z celosvetovo najrozsiahlejších a najvplyvnejších asociácií zaoberajúcich sa fotografiou a tlačou obrazov. Vydavatelia členských časopisov asociácie TIPA každý rok hlasujú za najlepší produkt uvedený na európskom trhu za uplynulých 12 mesiacov. Berú pri tom do úvahy inovatívnosť, prelomovosť technológie, dizajn, jednoduchosť použitia a cenu. Mary McNulty, Head of PR and Communications v spoločnosti Epson, k tomu dodáva: „Spoločnosť Epson rok čo rok ukazuje, že sa zaviazala k výrobe produktov, ktoré predstavujú technologické inovácie a určujú nové štandardy v tomto odvetví. Tohtoročným ziskom troch cien asociácie TIPA sme poctení. Tieto ocenenia podporujú naše odhodlanie pokračovať v poskytovaní výnimočných produktov digitálneho snímania našim zákazníkom.“

Zdroj: TS EpsonOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter