TS: LG a Red Bull Racing spojili svoje sily vo Formule 1

LG Electronics (LG), svetový líder a inovátor v spotrebnej elektronike, sa stal tímovým a technologickým partnerom tímu Red Bull Racing na svetovom šampionáte FIA Formule 1. Nové partnerstvo LG je plánované na niekoľko sezón dopredu a rozširuje tak úspešnú spoluprácu. LG, ktoré už dlho pôsobí ako globálny a technologický partner Formule 1, teraz zvyšuje prítomnosť svojej značky v tomto športe, ktorý sa pýši jednou z najväčších základní televíznych divákov. Zatiaľ čo spoločnosť LG dáva tímu Red Bull Racing k dispozícii najnovšie produkty, ponúka sa jej príležitosť ďalej zvyšovať povedomie o značke medzi spotrebiteľmi na celom svete.

Red Bull Racing sa v tejto sezóne môže pochváliť už piatimi víťazstvami. Jazdci stajne Sebastian Vettel a Mark Webber dosiahli v roku 2009 neuveriteľný úspech, keď sa umiestnili tesne za víťazom v prípade šampionátu jazdcov (Vettel) aj konštruktérov. Súčasne sa tím drží na tretej priečke v pretekoch jazdcov (Webber) a na druhej v prípade konštruktérov.

„Máme radosť, že môžeme privítať LG ako partnera stajne Red Bull Racing,“ prehlásil Christian Horner, šéf tímu Red Bull Racing. „LG Electronics je veľmi progresívna spoločnosť skvelo doplňujúca kreatívne inovácie, ktoré presadzuje Red Bull Racing. Toto partnerstvo poukazuje na prianie spoločnosti Red Bull spolupracovať s rovnako zmýšľajúcimi firmami a potvrdzuje, aký veľký pokrok v krátkom čase tím urobil, aby nalákal prémiové značky, ako je LG.“

Dermot Boden, marketingový riaditeľ spoločnosti LG Electronics, doplnil: „Je vzrušujúce vidieť dve značky, ktoré sú svetovými lídrami v inováciách – LG Electronics a Red Bull Racing – ako spoločných partnerov Formule 1. ‘Life’s Good’ je mottom, ktoré ako LG, tak aj Red Bull Racing každodenne premieňa na realitu, keď pomocou technológií prinášajú miliónom ľudí vzrušujúce zážitky pri sledovaní Formule 1.“

Vít Šubert, výkonný riaditeľ spoločnosti LG Electronics CZ, komentoval: „Vytvorením partnerstva s tímom Red Bull Racing môže LG lepšie demonštrovať svoj záväzok využívať technológie pre zabezpečenie nezabudnuteľných zážitkov. Stredobodom záujmu spoločnosti LG sú ľudia a naše tímové partnerstvo to výborne vystihuje. Spojenie zároveň poskytuje ďalšie možnosti rozvoja spoločnosti a tiež podporuje zainteresovanie médií a prezentáciu tovaru ako v miestach pretekov, tak aj mimo nich.“

Zdroj: TS LGOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter