TS: GIGABYTE vyhlasuje konečných víťazov GO OC 2010 v európskom regióne

Regionálne finále otvoreného šampionátu v pretaktovaní pre EU v roku 2010, GIGABYTE Open Overclocking Championship (GO OC), najväčšia svetová súťaž v pretaktovaní, sa úspešne uskutočnila 16. júla 2010. Najlepších 5 európskych odborníkov v pretaktovaní sa dostanú do globálneho finále v Taipei počas septembra 2010, pričom Massman z Belgicka bude na prvom mieste a držiteľom koruny za pozíciu č. 1 v pretaktovaní za Európu. Podrobnosti o prvých 5 miestach sú uvedené v nasledujúcej tabuľke:

tab.JPG

Udalosť otvoril úvodným príhovorom pán Henry Kao, hlavný viceprezident spoločnosti GIGABYTE, v ktorom hovoril o prínose GIGABYTE k výrobe vysoko kvalitných a vysoko výkonných základných dosiek. Kingston a Cooler Master v nasledujúcich krátkych príhovoroch vyjadrili svoje potešenie z toho, že sú spolusponzormi na najväčšej svetovej udalosti v oblasti pretaktovania (GO OC 2010) a súťažiacim zaželali pred začiatkom súťaže všetko najlepšie.

PC hardvér, použitý pri regionálnych finále GO OC EU, zahŕňa základnú dosku GIGABYTE GA-X58A-UD7, VGA kartu GV-R567OC-512I (čipová sada ATI), procesor Intel Core i7-980X, pamäť KINGSTON KHX2250C9D3T1FK3/6G, KINGSTON SNV425-S2/64GB SSD a napájací zdroj Cooler Master Silent Pro M1000.

GO OC, vo svojom odvetví najväčšia a najúspešnejšia globálna súťaž v pretaktovaní, si vyžaduje asistenciu od podporovateľov – spoločností, ktoré sa snažia napomôcť rozvoju pretaktovania a preukazujú svoju podporu pre rýchlo sa rozvíjajúcu pretaktovaciu komunitu. Vďaka prvotriednemu hardvéru a podpore od oficiálnych sponzorov GO OC 2010 – Intel, ATI, Kingston a Cooler Master – tieto sponzorské spoločnosti pomáhajú upriamiť globálnu pozornosť a zaslúžený rešpekt na pretaktovanie a odborníkov v tejto oblasti.

Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke: http://gooc2010.gigabyte.com/europe/

Spravodajstvo z udalosti od zúčastnených médií sa práve začína online:

1. http://www.youtube.com/watch?v=kJ-uByB24d0&feature=channel
2. http://www.youtube.com/watch?v=OapxZGwOAHo&feature=channel
3. http://www.nordichardware.com/news/79-overclocking/40570-gooc-2010-europe-final-is-over.html
4. http://www.overclockingevent.com/index.php?option=com_content&task=view&id=228
5. http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=4474696
6. http://www.tehnoguru.info/dogaaji/gigabyte-gooc-2010/5345-nasi-na-gooc-2010-evropskom-finalu

Galéria k článku:

Zdroj: TS GIGABYTEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter