TS: IDS Scheer sa umiestnila ako líder v Magic Quadrant for Business Process Analysis Tools (BPA)

Spoločnosť IDS Scheer, líder v oblasti Business Process Management oznámila, že sa umiestnila „kvadrante lídrov“ v správe Gartner Inc. Magic Quadrant for Business Process Analysis Tools (BPA). Správa Magic Quadrant for BPA umiestňuje producentov softvéru do špecifických trhových segmentov na základe ich vízie a schopnosti túto víziu realizovať.

Podľa spoločnosti Gartner sú „lídrami firmy s preukázanou históriou v oblasti nástrojov BPA a vysokým stupňom funkčnosti alebo prieniku na trh rovnako ako víziou a investíciami. Vďaka komplexnosti svojej vízie majú dobrú pozíciu pre budúcnosť – finančné záväzky a podiel na trhu, technologické diferencovanie alebo oboje. Lídri nemusia nevyhnutne ponúkať najlepšie produkty pre každý zákaznícky projekt alebo rolu. Poskytujú však riešenia, ktoré ponúkajú relatívne nízke riziko”.

“Veríme, že zaradenie našej firmy spoločnosťou Gartner do Magic Quadrant for BPA je ocenením našich produktových inovácií, výnimočných služieb, ktoré poskytujeme na celom svete a silných aliancií,” povedal Dr. Wolfram Jost, člen Executive Board zodpovedný za produktovú stratégiu a rozvoj. “Náš cieľ je naďalej dodávať najkomplexnejšie a inovatívne BPM ponuky, ktoré ovplyvňujú výkonnosť našich zákazníkov, čím im umožňujú dosiahnuť agilnosť pri nižších nákladoch a rýchlejšom raste.”

ARIS Platform spoločnosti IDS Scheer poskytuje komplex BPA nástrojov , ktoré umožňujú spoločnostiam dosiahnuť business process excellence prostredníctvom nástrojov a metód na analýzu, optimalizáciu, komunikáciu a implementáciou business procesov. Integrovaná prístup ARIS Value Engineering obsahuje modely na definovanie stratégie, identifikáciu možností na zlepšenie a riadenie procesu zmien. Vďaka preukázateľnému dodávaniu dlhodobej hodnoty v oblasti zlepšovania business procesov, transformácie business procesov a BPM Governance, je ARIS uznávaný ako líder na trhu BPA riešení od roku 1996.

Zdroj: TS IDS ScheerOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter