Marcové číslo DiGi REVUE v stánkoch

V marcovom vydaní magazínu DiGi REVUE si môžete prečítať veľa zaujímavosti z oblasti fotografie a spotrebnej elektroniky. Pozrieme sa na veľtrh MWC v Barcelone, na zúbok sa pozrieme aj novinkám od Canonu a predstavíme vám fotografku Petru Ficovú.

Poďte sa s nami pozrieť do marcového obsahu DiGi REVUE :-)

MWC 2009: Mobilný svet žije v BarceloneBarcelona je vo februári miesto, kde sa schádzajú azda úplne všetci, ktorí majú čokoľvek do činenia s mobilnými technológiami. Veľkí hráči tu predstavujú svoje novinky, plány a koncepty do budúcnosti, operátori predstavujú nové služby a môžeme tu sledovať aj trendy a vízie na najbližšie roky.


Jarné prezbrojenie v CanoneLetná sezóna sa producentom digitálov obvykle začína na PMA, to sa tento rok uskutoční na začiatku marca, viacerí výrobcovia však svoje novinky predstavili už v polovici februára, Canon tak spravil aj v Bratislave...


Epson EH-DM2Domáce kino s projektorom v jednom „balíčku“ ocenia najmä používatelia, ktorí uprednostnia veľký obraz, mobilitu zariadenia a vystačia so stereofónnym zvukom.


LG KB770 MiazeLG to s príjmom TV vysielania v mobilných telefónoch myslí vážne, aktuálny model vsádza na DVB-T a konečne je dostupný aj u nás. Okrem DVB-T však prístroj ponúka aj ďalšie možnosti, ktoré používateľ ocení...


S Petrou Ficovou o fotografovaní a hľadaní saPETRA FICOVÁ (nar. 23. marca 1985 v Nitre) študovala na Gymnáziu Hubeného v Bratislave-Rači, v súčasnosti je poslucháčkou piateho ročníka Fakulty žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Má vlastný fotoateliér, pôsobí v meste na Dunaji a v Prahe.


Kompletný obsah marcového vydania DiGi REVUE:Marcové vydanie magazínu DiGi REVUE nájdete na stánkoch a v hypermarketoch už 3. marca :-)

Zdroj: DiGi REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter