Letné dvojčíslo DiGi Revue

Práve vychádza dvojčíslo júl-august DiGi REVUE, v ktorom si môžete prečítať:

Novinky
DiGi novinky

DiGi revue
29. kongres FIAP; Ako fotografuje olympiádu Ján Súkup; Elektronika na dovolenke

DiGi foto / video
Nikon D3; Olympus E-520; Casio EXILIM EX-F1; Panasonic Lumix FX500; Canon EOS 1000D; Panasonic AG-HMC71; Samsung VP-HMX20C; Creative Vado; Sony S-Frame DPF-V700

DiGi domáce kino
Olympiáda v HD; Kde pozerať?; Na čom pozerať?; Vyberáme HD televízor; Čím nahrávať?; Prehľad trhu HDD rekordérov; Mikrosystém LG FB-163; Sony Bravia KDL-32W4000; MP3 Orava X Fitnes X2G Blue; Olympus LS-10

DiGi zábava
Hudobné CD recenzie; Hudobné DVD recenzie; Video DVD recenzie

DiGi komunikácia
Sony Ericsson W350i; Samsung SGH-F480; Motorola W230; LG KF750 Secret; Nokia N78; Tabuľka parametrov

DiGi prax
Statívy; Neobľúbený, no nenahraditeľný statív; Statívy pre kompakty; Statívy pre kompakty a ultrazoomy; ACDSee Photo Editor 2008; Slovenskí nositelia vyznamenaní FIAP: Eduard Pavlačka

DiGi servis
Fotosalóny FIAP; Výsledky krajských kôl AMFO 2008; Fotografické podujatia; Fotosúťaž 2008; Vyhodnotenie 3. kola; Zadanie 5. kola; Športová fotografia; Výstavy, na ktorých sme boli...; Knižné novinky

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter