APRÍLOVÉ ČÍSLO DiGi REVUE V STÁNKOCH

 Práve vychádza aprílové číslo DiGi REVUE, v ktorom si môžete prečítať:

Novinky
DiGi novinky

DiGi revue
Reportáž: CeBIT 2008; Mobil roka; Fotografia musí byť v oku / Rozhovor s Petrom Šimončíkom

DiGi foto
Sony Alfa 300; Olympus E-420; Sony Cyber-Shot DSC-W130; Canon Digital Ixus 90 IS; Canon Digital Ixus 970 IS; Olympus mju 840; Olympus mju 850 SW; Olympus FE-340

DiGi video
Panasonic SDR-SW20; Sony HDR-SR11E; Blackmagic Design Intensity Pro; Fotopapiere Stygian

DiGi domáce kino
Sharp AQUOS LC-52XL1E; Sharp BD-HP20; Panasonic DMR-EH58EC; SATRO Arion PVR

DiGi zábava
Novita DP8; iPod Shuffle; Hudobné CD recenzie; Hudobné DVD recenzie; Video DVD recenzie

DiGi komunikácia
Nokia 500 Auto; DreimGo DG220 GC; HP iPAQ 514 Voice Messenger; Samsung SGH-U900; Samsung SGH-i560; Motorola ROKR E8; Nokia N82

DiGi prax
Informácie ukryté v poliach IPTC; Slovenskí nositelia vyznamenaní FIAP – Pavel Janek

DiGi servis
Desať dní na Festivale fotografie Zväzu čínskych fotografov; Festival Hory a mesto; Podujatia Stredoeurópskeho domu fotografie; Kalendárium; AMFO 2008; Zápisník FIAP; 3. kolo Fotosúťaže 2008: Zvieratá – na oblohe, na zemi, vo vode; Knihy

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter