MÁJOVÉ ČÍSLO DIGI REVUE V STÁNKOCH

Práve vychádza májové číslo DiGi REVUE, v ktorom si môžete prečítať:

DiGi revue
DVB-T na Slovensku (4. časť); VoIP – telefonovanie cez internet pre každého

DiGi foto
Olympus FE-150, FE-160; Olympus SP-320; Sony Cyber-shot W70; Sony Cyber-shot W100; HP Photosmart M525; Canon PowerShot A700; HP Photosmart R727; Casio EX-Z850; BenQ DCX600; Panasonic Lumix DMC-TZ1

DiGi video
JVC GR-D340E; Panasonic NV-GS180E; Samsung VP-DC163; Canon MVX-460

DiGi domáce kino
TEST: Videoprojektorov pre domáce kino; Samsung HT-TP33; Panasonic DMR-EH55; Acer AT3705-MGW; Sony KDL-46S2000

 DiGi mobil
Samsung SGH-X700; Nokia 3250; Siemens SL75; Java & Symbian & Windows Mobile / Technické parametre mobilov v čísle

DiGi zábava
Samsung YP-D1; Apple iPod nano; Apple iPod Hi-Fi; DVD hudba – recenzie; DVD filmy – recenzie; Kolekcia filmov Alfreda Hitchcocka; Amazonia Vertical

DiGi prax
Knižné novinky; Zoner Photo Studio 8 - 9. časť; CorelDRAW Graphics Suite X3; Fujifilm EPPA 2006 očami víťazov; Martin Trenkler – Fotografiu milujem celým srdcom; Zo zápisníka FIAP; Kalendárium; Súťaž „Vytvor logo pre Fotosúťaž 2006“;Fotografi cká súťaž „Zima v akcii"

Zdroj: TS PCROhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

App­le za­pla­tí po­ku­tu 625 mil. USD za ne­le­gál­ne pou­ží­va­nie tech­no­ló­gií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD. čítať »
 
PR: 4 naj­pot­reb­nej­šie ve­ci v pra­cov­ni
V robote nemusíte tráviť nekonečné hodiny, aby ste zvládli všetko, čo potrebujete. Urobte za menej času viac tým, že sa sústredíte na zvyšovanie produktivity. Čo je pre vašu efektívnu prácu a zdravie v pracovni najdôležitejšie? čítať »
 
Cis­co Sys­tems ku­pu­je Jas­per Tech­no­lo­gies za 1,4 mld. USD v ho­to­vos­ti
Spoločnosť Cisco Systems kupuje firmu Jasper Technologies, ktorá podniká v oblasti internetu vecí, teda pripája napríklad automobily, či medicínske zariadenia na internet. čítať »
 
Príj­my spo­loč­nos­ti Le­no­vo pok­les­li
Spoločnosť Lenovo zaznamenala v treťom kvartáli svojho finančného roka pokles príjmov o 8 % na 12,9 mld. USD. Dôvodom je slabší dopyt po osobných počítačoch a slabší predaj smartfónov. čítať »
 
Pa­ríž vy­lu­ču­je do­ho­du s Goog­le o da­ňo­vých dop­lat­koch
Vyriešenie sporu o neuhradené dane spoločnosti Google podľa vzoru dohody, akú uzatvoril americký internetový gigant vo Veľkej Británii, Francúzsko vylučuje. čítať »
 
Fir­ma Uni­corn Sys­tems ot­vo­rí v Pre­šo­ve no­vé vý­vo­jo­vé cen­trum
V priebehu februára otvorí v Prešove svoje nové vývojové centrum spoločnosť Unicorn Systems, ktorá ponúkne pracovné miesta pre odborníkov, ale aj čerstvých absolventov a študentov v oblasti informačných technológií (IT). čítať »
 
Fir­ma Al­pha­bet (Goog­le) do­siah­la vy­ššie príj­my, ako sa ča­ka­lo
Firma Alphabet Inc, materská spoločnosť firmy Google, zaznamenala lepšie štvrťročné príjmy, ako sa očakávalo. Prispeli k tomu výrazné tržby z reklamy na mobilných zariadeniach a zo služby YouTube. čítať »
 
No­kia ús­peš­ne do­kon­či­la ar­bit­ráž so Sam­sun­gom
Fínsky výrobca telekomunikačných zariadení Nokia urovnal arbitrážny spor s juhokórejským konkurentom Samsung. Spoločnosť v pondelok informovala, že vďaka rozhodnutiu arbitrážneho súdu očakáva rast príjmov z predaja patentových práv rádovo v stovkách miliónov eur. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter