Rozhovory

Nemám rád stereotyp a pri IT to nehrozí

Matúš Čopík je riaditeľ úseku dynamických platformových služieb a člen vrcholového manažmentu v spoločnosti T-Systems Slovakia od júna 2014. Predtým figuroval na poste riaditeľa telekomunikačných služieb a riešení. 

13.11.2014 / Redakcia Infoware / 402 čítaní
 
Top správa Bezpečnosť je proces, nie jednorazová akcia
Palo Luka je technologický riaditeľ antivírusovej a bezpečnostnej spoločnosti ESET. Na túto funkciu prešiel v januári 2011.
07.06.2014 / Redakcia Infoware / 880 čítaní
 
Komunikácia smeruje do on-line kanálov

Bankový trh sa výrazne mení, popularita klasických bánk klesá a zákazníci sa obracajú k bankám, v ktorých za vedenie účtu neplatia nijakýpoplatok. Absencia pobočiek ani nutnosť ovládať všetko cez internet im neprekáža, skôr naopak. 

06.06.2014 / Redakcia Infoware / 51 čítaní
 
Organizácie by mali zmeniť svoj operačný model
Posledných 7 rokov pracoval v českej pobočke spoločnosti Hewlett-Packard ako riaditeľ divízie HP Industry Standard Servers & HP Storage. Na tomto poste zodpovedal najmä za predaj, produktový manažment a predpredajnú podporu serverovej a úložnej infraštruktúry.
06.06.2014 / Redakcia Infoware / 69 čítaní
 
Business intelligence pomôže i menším firmám
Technológie BI prinesú najväčší prínos, ak sa dokážu rozšíriť do celého podniku. Pri voľbe konkrétneho riešenia business intelligence by zákazníci mali túto požiadavku zohľadniť. Na otázky o prínosoch technológií BI odpovedal Jaroslaw Tomala, riaditeľ predaja pre oblasť ECEMEA divízie Oracle Direct.
06.06.2014 / Redakcia Infoware / 122 čítaní
 
Nové trendy v analýzach biznisu
Peter Myers pracuje s databázovými produktmi Microsoftu od roku 1997. V súčasnosti sa špecializuje hlavne na business intelligence. Pôsobí ako mentor, konzultant, školiteľ, uznávaný prednášateľ a tvorca kurzov pre technológie SQL Server a Office.
01.06.2014 / Redakcia Infoware / 49 čítaní
 
PR: DATALAN IT FORUM prezradí, ako posunúť služby na vyšší level
DATALAN, líder na slovenskom IT trhu, pripravuje ďalší ročník odbornej konferencie, ktorá hosťom prináša najnovšie trendy v oblastiach Big Data, Cloud a Mobilita.
22.05.2014 / PR / 303 čítaní
 
BLOGY: Aby sa z internetu nestal Skynet
V čase, keď sa v PC REVUE začínali objavovať prvé zmienky o internete (resp. webe), viedli sme s jazykovedcami „dišputu" o tom, či sa internet píše s malým alebo veľkým písmenom na začiatku.
06.05.2014 / Martin Drobny / 2311 čítaní
 
„Linux nie je iba systém x86.“

Jeff Scheel, je šéfinžinier a softvérový architekt zodpovedný za technologický vývoj PowerLinuxu. V IBM má na starosti investície a smerovanie v oblasti riešení PowerLinux.

16.04.2014 / Redakcia Infoware / 615 čítaní
 
Grid computing vystriedala filozofia cloudu alebo Databáza „as a service“

Na podujatí Naštartuj sa Oracle 12-kou! sme oslovili riaditeľa slovenskej pobočky Oracle Maroša Herdu, aby sa s nami podelil o očakávania ohľadne novej databázy.

16.04.2014 / Redakcia Infoware / 184 čítaní
 
  staršie »  
 

24 hodín

3 dni

týždeň

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter