BELKIN N+ Wireless Router F5D8235

BELNWR.jpg Model je určený primárne pre náročných domácich používateľov. Ponúka MIMO a IEEE 802.11n, podporuje nastavenie QoS pre konkrétne typy služieb. Má tlačidlo na WPS a ide o riešenie určené pre používateľov náročných na prenosovú rýchlosť. Integrované porty RJ-45 sú dimenzované na prevádzku gigabitového eternetu, a tak ide o riešenie napríklad na sledovanie videa vo vysokom rozlíšení. Kladom je aj orientácia na začiatočníkov, opisy na prednej strane signalizujú status zariadenia spôsobom zrozumiteľným aj pre neskúseného používateľa, navyše webové rozhranie je orientované na prehľadné nastavenie.

Technické parametre testovaných modelov

Cena: 89,99 EUR / 2711 Sk

Zapožičal: BelkinOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Pa­sív­ny mi­ni­po­čí­tač s prek­va­pi­vo vy­so­kým vý­ko­nom
Téma pasívneho chladenia počítačov rezonuje čoraz častejšie. Nie je pritom zložité vyvinúť pasívne chladenie do veľkej počítačovej skrinky, ale skôr optimalizovať tepelný výkon použitých komponentov a vtesnať dostatočne výkonný chladič do minimalistických rozmerov. čítať »
 
Fo­tog­ra­fic­ké tla­čiar­ne
Vytlačiť si doma fotografie je pohodlné, a ak si radi tvoríte vlastné albumy, máte možnosť tlačiť na špeciálnych zariadeniach. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter