Tenda Wireless-N Broadband Router W302R

TONDA.jpg Smerovač už na prvý pohľad zaujme atypickým dizajnom so stredovou anténou. Tá je na rozdiel od iných zariadení tohto typu oválna, a tak svoje okolie pokrýva signálom oveľa lepšie. Overili sme si to aj pri meraní dosahu signálu, keď sme získali veľmi dobré hodnoty aj v zastavanom priestore. Model ponúka rýchlosť vhodnú aj na dátovo náročné úlohy. Výhrady sme mali najmä k nastaveniam DHCP servera, ktoré sú len základné. Keďže zariadenie podporuje štandard IEEE 802.11n, je na škodu, že nedisponuje aj gigabitovými portami na pripojenie do siete WAN a na pripojenie počítačov. Ide o vyvážený model, ktorého najväčšie prednosti sú dosah a rýchlosť prenosu.

Technické parametre testovaných modelov

Cena: 59,45 EUR / 1791 Sk

Zapožičal: ASBISOhodnoťte článok:
 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Pa­sív­ny mi­ni­po­čí­tač s prek­va­pi­vo vy­so­kým vý­ko­nom
Téma pasívneho chladenia počítačov rezonuje čoraz častejšie. Nie je pritom zložité vyvinúť pasívne chladenie do veľkej počítačovej skrinky, ale skôr optimalizovať tepelný výkon použitých komponentov a vtesnať dostatočne výkonný chladič do minimalistických rozmerov. čítať »
 
Fo­tog­ra­fic­ké tla­čiar­ne
Vytlačiť si doma fotografie je pohodlné, a ak si radi tvoríte vlastné albumy, máte možnosť tlačiť na špeciálnych zariadeniach. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter