Sony Vaio VPCEH3S6E

Krás­ne bie­ly So­ny Vaio s 3D štruk­tú­rou povr­chu od­po­rú­ča­me do rúk naj­mä dá­mam, pre ne je ako stvo­re­ný. Sme ra­di, že aj znač­ky, kto­ré sa v mi­nu­los­ti ra­di­li me­dzi pré­mio­vé, si naš­li ces­tu k bež­né­mu zá­kaz­ní­ko­vi. EH3-ka je to­ho jas­ným dô­ka­zom. Ho­ci vý­rob­ca zvo­lil slab­ší a ce­no­vo dos­tup­nej­ší pro­ce­sor (In­tel Pen­tium B960 s tak­tom 2,2 GHz, či­po­vá súp­ra­va In­tel HM65) a men­ší pev­ný disk (320 GB), dop­ra­je pou­ží­va­te­ľo­vi vy­so­ký kom­fort prá­ce. Ne­chý­ba­jú pre Vaio ty­pic­ké tri tla­čid­lá AS­SIST, WEB a VAIO.

 

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

No­te­boo­ko­vé no­vin­ky: Exce­len­tné pra­cov­né no­te­boo­ky
Latku sme nasadili poriadne vysoko a do nášho testu sme zaradili notebooky drahšej kategórie. čítať »
 
No­te­boo­ko­vé no­vin­ky: Pra­cov­né nás­tro­je
Letná dovolenka je pre mnohých čas, keď si síce vychutnajú voľno, no musia sčasti aj pracovať. V letných notebookových novinkách máme tri kúsky, ktoré budú dobrými pomocníkmi v kancelárii alebo na cestách. čítať »
 
Mul­ti­me­diál­ne no­te­boo­ky
V čase vyberania produktov do testu multimediálnych notebookov sme narazili na zaujímavosť, ktorá tak trochu odsúva túto kategóriu do úzadia. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter