Toshiba Qosmio X770-117

Na náš stôl sa dos­ta­la aj naj­vý­kon­nej­šia Tos­hi­ba sú­čas­nos­ti. Po­nú­ka bru­tál­ny vý­kon na če­le s her­nou gra­fic­kou kar­tou, vý­kon­ným štvor­jad­ro­vým pro­ce­so­rom a full HD dis­ple­jom s pod­po­rou 3D pre­mie­ta­nia. 3D oku­lia­re sú, sa­moz­rej­me, sú­čas­ťou ba­le­nia (NVI­DIA 3D Vi­sion Kit), tak­že ten­to 17,3-pal­co­vý mul­ti­me­diál­ny tank pos­lú­ži zá­ro­veň ako 3D TV. Me­cha­ni­ku Blu-ray po­va­žuj­te za sa­moz­rej­mosť. A di­zajn? Ten je uni­kát­ny, tak ako je uni­kát­ny ce­lý mo­de­lo­vý rad Qos­mio od čias, keď ho Tos­hi­ba stvo­ri­la.  

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

No­te­boo­ko­vé no­vin­ky: Exce­len­tné pra­cov­né no­te­boo­ky
Latku sme nasadili poriadne vysoko a do nášho testu sme zaradili notebooky drahšej kategórie. čítať »
 
No­te­boo­ko­vé no­vin­ky: Pra­cov­né nás­tro­je
Letná dovolenka je pre mnohých čas, keď si síce vychutnajú voľno, no musia sčasti aj pracovať. V letných notebookových novinkách máme tri kúsky, ktoré budú dobrými pomocníkmi v kancelárii alebo na cestách. čítať »
 
Mul­ti­me­diál­ne no­te­boo­ky
V čase vyberania produktov do testu multimediálnych notebookov sme narazili na zaujímavosť, ktorá tak trochu odsúva túto kategóriu do úzadia. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter