LG FLATRON W2486L

W86.jpg Tento model monitora odporúčame najmä na domáce nasadenie a pre používateľov, ktorí hľadajú monitor vhodný na hranie hier. Práve v tomto smere vyniká vďaka použitej elektronike. Veľmi dobre je na tom aj z hľadiska konektivity, okrem toho, že disponuje dvojicou konektorov HDMI, ponúka aj pripojenie cez DVI a analógový D-Sub. Dizajn monitora v kombinácii čiernej a červenej farby je extravagantný a páčilo sa nám vyhotovenie dotykových snímačov, ktoré sú ľahko dostupné, používateľ teda nemá problém pri nastavovaní a orientácii v menu monitora. Nechýba ani konektor na pripojenie slúchadiel.

Podstavec ponúka čiastočný horizontálny náklon, čo úplne stačí pri bežnom nasadení. Podobne ako pri ostatných testovaných modeloch je použitý panel typu TN s podsvietením LED a vzhľadom na to podal monitor pomerne vyrovnané výsledky. Mierne zaostáva pri zobrazení kontrastnejších scén, čo sa prejaví najmä nižšou škálou gradientov, zobrazených pri prehrávaní HD videa. Ide o model disponujúci vysokou mierou konektivity a vhodný najmä na hranie hier a dynamické aplikácie, ktorý odporúčame do domácnosti. 

Technické parametre testovaných ultratenkých LCD monitorov

Cena: 281,14 EUR / 8469 Sk

Zapožičal: eD‘ system Slovakia

Zdroj: PCR RedakciaOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Prís­lu­šen­stvo pre smar­tfón So­ny Xpe­ria Z2
Smartfón Sony Xperia Z2 sme už v PC REVUE predstavili. V tomto článku sa pozrieme na príslušenstvo, ktoré výrazným spôsobom rozširuje možnosť použitia tohto telefónu. čítať »
 
Ten­ký mo­ni­tor s Mi­ra­cas­tom
Výrobcovia monitorov, ktoré sú určené prevažne do domácností, sa v poslednom čase snažia poskytovať pridanú hodnotu. čítať »
 
VU+ So­lo SE
Spoločnosť Marusys predstavila nový prírastok v rodine linuxových satelitných prijímačov. U nás sú tieto prijímače už dobre známe pod označením VU+ a vyhľadávajú ich hlavne používatelia, ktorí presne vedia, čo chcú. čítať »
 
Rou­te­ry do do­mác­nos­ti a fir­my
Lacnejšie aj drahšie routery sme zaradili do jedného testu a vybrali modely, ktoré sú pre koncového používateľa vždy niečím zaujímavé. čítať »
 
Naj­lep­šie slú­chad­lá pre ná­roč­ných
Hudba je motivujúca a jej počúvanie bežne sprevádza veľké množstvo aktivít vykonávaných či už v práci, alebo doma. čítať »
 
Gi­ga­set ele­ments
Neveľká biela škatuľa ukrývajúca v sebe tri menšie biele škatuľky, akési hardvérové zariadenia. Odbaľujeme a púšťame sa do testovania. čítať »
 
Tom­Tom Mul­ti-Sport Car­dio
Toto sú športové hodinky, ako sa patrí, sú totiž špeciálne na tento účel vytvorené. Pochádzajú od výrobcu, ktoré poznáme hlavne z kvalitných navigácií, a GPS sa využíva aj v tomto prípade. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter