ASUS MS246H/D

ASMS24.jpg Ak hľadáte 24-palcový LCD monitor, ktorý sa vyznačuje tenkým vyhotovením a LED podsvietením, a zároveň vám záleží na dizajne, predstavuje tento model vhodné riešenie, nad ktorým sa oplatí pouvažovať. Jeho dynamický kontrastný pomer je na úrovni 50 000:1, ponúka latenciu 2 ms a svietivosť 250 cd/m2. Konektivitu zabezpečujú konektory HDMI a D-Sub, k dispozícii je aj výstup na slúchadlá. Zaujal nás najmä použitý stojan, ktorý vzhľadom na kruhovú konštrukciu umožňuje veľmi jednoduché nastavenie náklonu monitora.

Dizajn je spracovaný veľmi esteticky a kombinácia čiernej a bielej farby nepôsobí rušivo. Počas testovania tento model vynikol najmä pri sledovaní videa v HD rozlíšení, kde poskytol veľmi dobrý obraz najmä pri zobrazení vysoko kontrastných scén. Uplatnenie nájde najmä u náročnejšieho používateľa, pre ktorého je dizajn jasnou prioritou, no ani v inej oblasti tento model nezaostáva a ponúka solídne parametre aj na nasadenie v domácnosti. 

Technické parametre testovaných ultratenkých LCD monitorov

Cena: 252 EUR / 7531 Sk

Zapožičal: ASUS Computers

Zdroj: PCR RedakciaOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Prís­lu­šen­stvo pre smar­tfón So­ny Xpe­ria Z2
Smartfón Sony Xperia Z2 sme už v PC REVUE predstavili. V tomto článku sa pozrieme na príslušenstvo, ktoré výrazným spôsobom rozširuje možnosť použitia tohto telefónu. čítať »
 
Ten­ký mo­ni­tor s Mi­ra­cas­tom
Výrobcovia monitorov, ktoré sú určené prevažne do domácností, sa v poslednom čase snažia poskytovať pridanú hodnotu. čítať »
 
VU+ So­lo SE
Spoločnosť Marusys predstavila nový prírastok v rodine linuxových satelitných prijímačov. U nás sú tieto prijímače už dobre známe pod označením VU+ a vyhľadávajú ich hlavne používatelia, ktorí presne vedia, čo chcú. čítať »
 
Rou­te­ry do do­mác­nos­ti a fir­my
Lacnejšie aj drahšie routery sme zaradili do jedného testu a vybrali modely, ktoré sú pre koncového používateľa vždy niečím zaujímavé. čítať »
 
Naj­lep­šie slú­chad­lá pre ná­roč­ných
Hudba je motivujúca a jej počúvanie bežne sprevádza veľké množstvo aktivít vykonávaných či už v práci, alebo doma. čítať »
 
Gi­ga­set ele­ments
Neveľká biela škatuľa ukrývajúca v sebe tri menšie biele škatuľky, akési hardvérové zariadenia. Odbaľujeme a púšťame sa do testovania. čítať »
 
Tom­Tom Mul­ti-Sport Car­dio
Toto sú športové hodinky, ako sa patrí, sú totiž špeciálne na tento účel vytvorené. Pochádzajú od výrobcu, ktoré poznáme hlavne z kvalitných navigácií, a GPS sa využíva aj v tomto prípade. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter