AOC V22 Verifino

AOCV22.jpg Tento model orientovaný na dizajn je určený pre náročnejšieho používateľa, pretože okrem veľmi estetického a extravagantne pôsobiaceho vzhľadu ponúka aj vynikajúce technické parametre. Dynamický kontrast je na úrovni 100 000:1 a latencia dosahuje 2 ms. Panel monitora je veľmi lesklý a ponúka ostrý obraz s vysokou mierou jasu. Tento model disponuje svietivosťou 280 cd/m2 a pozorovacími uhlami 160/160°.

Kladne hodnotíme kombináciu konektorov D-Sub a HDMI, z čoho ťaží najmä používateľ, ktorý potrebuje pripojiť aj starší počítač či hernú konzolu. Pozdávalo sa nám farebné vyhotovenie monitora, ktorý je vhodný ako riešenie do kancelárie či na konferenčný stôl. Zaujímavé je aj ovládacie menu, keďže všetky funkcie sú dostupné cez použité štvorsmerové tlačidlo, ktorým sa ovládajú aj integrované reproduktory. Tento model ponúkne používateľovi aj integrovanú webovú kameru. V porovnaní s konkurenciou má však vyššiu cenu, no tá je vyvážená vysokou kvalitou a ostrosťou obrazu. 

Technické parametre testovaných ultratenkých LCD monitorov

Cena: 232,51 EUR / 7004 Sk

Zapožičal: ASBIS SK

Zdroj: PCR RedakciaOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Prís­lu­šen­stvo pre smar­tfón So­ny Xpe­ria Z2
Smartfón Sony Xperia Z2 sme už v PC REVUE predstavili. V tomto článku sa pozrieme na príslušenstvo, ktoré výrazným spôsobom rozširuje možnosť použitia tohto telefónu. čítať »
 
Ten­ký mo­ni­tor s Mi­ra­cas­tom
Výrobcovia monitorov, ktoré sú určené prevažne do domácností, sa v poslednom čase snažia poskytovať pridanú hodnotu. čítať »
 
VU+ So­lo SE
Spoločnosť Marusys predstavila nový prírastok v rodine linuxových satelitných prijímačov. U nás sú tieto prijímače už dobre známe pod označením VU+ a vyhľadávajú ich hlavne používatelia, ktorí presne vedia, čo chcú. čítať »
 
Rou­te­ry do do­mác­nos­ti a fir­my
Lacnejšie aj drahšie routery sme zaradili do jedného testu a vybrali modely, ktoré sú pre koncového používateľa vždy niečím zaujímavé. čítať »
 
Naj­lep­šie slú­chad­lá pre ná­roč­ných
Hudba je motivujúca a jej počúvanie bežne sprevádza veľké množstvo aktivít vykonávaných či už v práci, alebo doma. čítať »
 
Gi­ga­set ele­ments
Neveľká biela škatuľa ukrývajúca v sebe tri menšie biele škatuľky, akési hardvérové zariadenia. Odbaľujeme a púšťame sa do testovania. čítať »
 
Tom­Tom Mul­ti-Sport Car­dio
Toto sú športové hodinky, ako sa patrí, sú totiž špeciálne na tento účel vytvorené. Pochádzajú od výrobcu, ktoré poznáme hlavne z kvalitných navigácií, a GPS sa využíva aj v tomto prípade. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter