Recenzia: Meizu MX4 Pro - vzhľadom iPhone 6, parametrami Galaxy S6

Zá­stup­ca čín­skej znač­ky Mei­zu s náz­vom MX4 Pro si zjav­ne dá­va za cieľ kon­ku­ro­vať sil­ným hrá­čom na tr­hu. Zjed­no­du­še­ne by sa da­lo po­ve­dať, že vzhľa­dom chce pri­po­mí­nať App­le iP­ho­ne 6 a pa­ra­met­ra­mi Ga­laxy S6 od Sam­sun­gu. Či sú tie­to po­ku­sy ús­peš­né, to sa doz­vie­te v na­šom tes­te.

Mei­zu MX4 Pro je po­há­ňa­ný 8-jad­ro­vým pro­ce­so­rom Sam­sung Exynos 5. Pres­nej­šie ide o tan­dem štvo­ri­ce ja­dier ARM Cor­tex-A15 tak­to­va­ných na 2,0 GHz a štvo­ri­ce ja­dier ARM Cor­tex-A7 tak­to­va­ných na 1,5 GHz. Ope­rač­ná pa­mäť do­sa­hu­je na dneš­nú do­bu nad­štan­dar­dné 3 GB. V tom­to te­le­fó­ne je však ta­ká­to ka­pa­ci­ta pri­me­ra­ná a nep­rek­va­pí. Úlož­ný pries­tor, kto­rý sa ne­dá roz­ší­riť pa­mä­ťo­vou kar­tou, má veľ­kosť 16, 32 ale­bo 64 GB. V tes­to­va­nej ver­zii smar­tfón dis­po­no­val 32 GB pries­to­rom. Pou­ží­va­te­ľo­vi zos­ta­ne k dis­po­zí­cii prib­liž­ne 30 GB, čo je po­mer­ne sluš­ný údaj na bež­né uk­la­da­nie dát. Do­mi­nan­tou smar­tfó­nu je dis­plej, kto­rý upú­ta na pr­vý poh­ľad.

 

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Co­relDraw Grap­hics Sui­te X7
Corel vydal 17. edíciu svojho balíka nástrojov na grafiku už pred viac ako rokom, nám sa pre absenciu lokálneho zastúpenia podarilo dostať k testovacej verzii až teraz. Základné funkcie vám nebudeme podrobne predstavovať, keďže sme sa po minulé roky dosť podrobne venovali jeho predchodcom, zameriame sa novinky. čítať »
 
Clou­do­vá ka­me­ra TP-Link NC-200
Spoločnosť TP-Link, známa produkciou komunikačného hardvéru, má vo svojom portfóliu aj cloudovú kameru NC-200, ktorá je pomerne jednoduchá, no použitím univerzálna. čítať »
 
WorldPen­Scan X
Prednedávnom sme zaznamenali úspech spoločnosti Pen Power na Kickstarteri. Podarilo sa jej získať potrebnú sumu peňazí na realizáciu najnovšieho projektu WorldPenScan X. čítať »
 
ZyXEL HD Powerli­ne Adap­ter
Ak poznáte situáciu, keď musíte na káblové pripojenie ľubovoľného zariadenia na internet vŕtať diery do stien a inštalovať káble a lišty, asi ste sa už zamýšľali nad tým, či neexistuje elegantnejšie riešenie. čítať »
 
De­via­let Phan­tom Sil­ver
Tentoraz sa nám dostal na test naozaj výnimočný kúsok hardvéru. Phantom Silver francúzskej audiofilskej značky Devialet je highendový multiroomový zvukový systém využívajúci veľké množstvo úplne nových technológií a patentov. čítať »
 
BenQ XR3501
Nový monitor BenQ XR3501 zaujme už na prvý pohľad svojím robustným 35" displejom so zakrivením 2000R. Je to prvý zakrivený monitor s ultraširokouhlým rozlíšením 2560 × 1080 a obnovovacou frekvenciou 144 Hz, čo poteší hlavne hráčov. čítať »
 
Mo­ni­to­ry s roz­lí­še­ním full HD pre štu­den­tov a do do­mác­nos­ti
Do prehľadu sme zahrnuli cenovo dostupné monitory s rozlíšením minimálne 1920 × 1080 pixelov a uhlopriečkami do 24 palcov. Hodia sa nielen do domácností, ale aj do kancelárií, samozrejme, iba ak sa tu nevyžaduje väčšia obrazovka alebo vyššie rozlíšenie. čítať »
 
EIZO CS270
Grafici, editori fotografií, dizajnéri akéhokoľvek zamerania a iné profesie, ktorých náplň práce je spracovanie obrazu, potrebujú kvalitný monitor s podaním farieb, ktoré sa čo najviac blíži realite. V kategórii prístrojov s veľkosťou uhlopriečky 27 palcov je pre spomínané profesie dobrá voľba recenzovaný monitor. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter