Všetky blogy

BLOGY: 7 krokov na skrotenie ega
Celý náš život sprevádza boj. Súperíme o obľúbenosť medzi spolužiakmi či kolegami, o to, kto skôr obsadí lepšie miesto na parkovanie alebo sa lyžami na nohách pretlačí viac dopredu v rade pred lanovkou.
05.08.2013 / Martin Drobny / 1347 čítaní
 
BLOGY: Čože je to 20 rokov
Ako vidíte aj z titulnej stránky, je to 20 rokov, čo sme tu spolu s nami. PC REVUE je teda jednoznačne slovenský IT magazín s najdlhšou praxou vôbec.
05.08.2013 / Ondrej Macko / 161 čítaní
 
Seriál o startupoch, 2. časť: Prečo založiť vlastný startup? Výhody, nevýhody a riziká.
Startupy nevznikajú len tak, z čistého neba. Potrebujú zakladateľa, prípadne viacerých.
02.08.2013 / StartupCamp / 2146 čítaní
 
Seriál o startupoch: Mať nápad nestačí. Čo je startup? Aký obchodný model si zvoliť?
Slovo startup (alebo aj start-up) začína byť také rozšírené, že mnohí už trpia únavou z tohto pojmu. Kým sme ešte oddýchnutí, pozrime sa, čo sa za ním skrýva.
18.07.2013 / StartupCamp / 4561 čítaní
 
BLOGY: Všetci máme čo skrývať, len o tom nevieme. Zatiaľ...
Médiami sa prevalila aféra okolo projektu PRISM, v rámci ktorého majú bezpečnostné agentúry vlády USA prístup k obsahu e-mailov, histórii vyhľadávania, obsahu četovej komunikácie, k fotkám, videám a videokonferenciám na Facebooku a serveroch Googlu, Microsoftu, Applu a ďalších spoločností.
27.06.2013 / Martin Drobny / 120 čítaní
 
BLOGY: Letné novinárske turné

Tento mesiac si môžem úvodník naozaj vychutnať. Jún bol obdobím letného novinárskeho turné, zúčastnil som sa na tlačovkách po celom svete a tu vznikajú šťavnaté zážitky. Všetko sa začalo predstavením nových žiaroviek na Pražskom hrade. Panasonic mal dlhodobo naplánovaný termín svojej akcie a riadením osudu sa stretol s kulmináciou Vltavy a aj Labe.


24.06.2013 / Ondrej Macko / 61 čítaní
 
BLOGY: Čím viac zariadení, tým lepšie?
Dnešná doba je uponáhľaná. Aspoň tak sa zvykne vravieť a viac či menej to všetci pociťujeme. Občas mám pocit, akoby ten, kto sa neponáhľa, ani nežil naplno.
03.06.2013 / Michal Reiter / 136 čítaní
 
Blog: Príliš mladí vývojári – genialita prináša aj riziko
V roku 2006 som v reportáži z konferencie Microsoft TechEd (okrem iného ) písal: „Na úvodnej prednáške vystúpila aj deväťročná pakistanská školáčka Arfa Karim, ktorá nielenže predvádzala ukážku vývoja jednoduchej Windows aplikácie v jazyku C#, ale podelila sa aj so svojimi skúsenosťami, keď najskôr začínala programovať v programovacom jazyku Visual Basic a na jazyk C#, ktorý predsa len disponuje väčšími možnosťami, migrovala až neskôr.
28.05.2013 / Ľuboslav Lacko / 582 čítaní
 
BLOGY: Mobilné technológie v našom živote. Niekedy v blízkej budúcnosti...
Dostal som požiadavku urobiť príspevok na tému, ako by mohlo vyzerať využívanie moderných mobilných technológií niekedy v blízkej budúcnosti. Tak som sa zamyslel :-) a výsledkom je nasledujúci fiktívny príbeh opisujúci jeden deň života s nimi. Skúste si tipnúť, ktoré z technológií sú dostupné už dnes alebo o pár mesiacov a ktoré z nich sú a ešte dlho budú iba sci-fi. Takže začíname:
24.05.2013 / Martin Drobny / 308 čítaní
 
Blog: eDemokracia a otvorená vláda sú už tu!

Smelo by som si dovolil tento projekt otitulkovať heslom: „Už nebudete musieť niečo zložité vypisovať, aby ste sa niečo dôležité dozvedeli, a ešte k tomu na to čakať".


17.05.2013 / Norbert Molnár / 930 čítaní
 
  « novšie staršie »
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter