Všetky blogy

BLOGY: 2014 – rok (šialených) výziev
Bol to ale divoký rok, ktorý sme prežili. Neviem, ako pre vás, pre mňa osobne bol rok 2013 asi zatiaľ najdivokejším rokom v mojom živote - so všetkými tými úsmevnými, ale aj smutnými časťami. Dve číslice na konci si asi vybrali svoju daň, aj keď som nikdy nebol poverčivý.

18.12.2013 / Jozef Orgonáš / 172 čítaní
 
(BLOG) Norbert Molnár, Úrad vlády SR: Ako pokračuje informatizácia? Čo všetko sme už urobili a čo nás ešte čaká.
V uplynulých dňoch bolo prezentovaných na podujatiach IT Summit i ITAPA množstvo pozitívnych správ a pokrok v oblasti informatizácie verejnej správy a digitalizácie kultúrneho dedičstva.
04.12.2013 / Norbert Molnár / 1088 čítaní
 
BLOGY: BITE 2013 – Svätoplukove prúty
Jeden z našich partnerov sa po skončení výstavy BITE zastavil u nás v stánku a povedal mi: „Ako ste to vlastne urobili? Veď toto je výstava ako CES v Las Vegas :-)." Áno, presne niečo takéto sme aj zamýšľali, keď sme sa zhruba pred letnými prázdninami stretli v jednej zasadačke: PC REVUE, Sector a agentúra Creative PRO.
02.12.2013 / Ondrej Macko / 116 čítaní
 
BLOGY: Aj cestovanie môže byť iné
Po všetkých cestách, ktoré som realizoval tento rok, nastala chvíľa CH a ja som dosiahol úroveň Frequent Traveller s letovou skupinou Star Alliance. Tá zahŕňa spoločnosti Lufthansa alebo Austrian Airlines, čo sú pre mňa najčastejšie dopravné spojenia z viedenského letiska.
05.11.2013 / Ondrej Macko / 163 čítaní
 
BLOGY: Kladivo na čarodejnice
Hnevá vás zamestnávateľ, ktorý vám nedáva výplatu primeranú vášmu vysokému pracovnému nasadeniu? Alebo v opačnom garde vás hnevá pracovník, ktorý si pýta viac, aj keď to v práci dosť fláka a v kuse trčí na Facebooku?
31.10.2013 / Martin Drobny / 423 čítaní
 
BLOGY: Výstava IFA a batérie
Máme za sebou druhú z veľkých výstav spotrebnej elektroniky počas roka, berlínsku megaakciu IFA. Je to udalosť, na ktorú sa čoraz viac oplatí chodiť, lebo tu držíte v ruke produkty, ktoré ešte len prídu na trh. Takmer všetci redaktori sa tak ocitli v hlavnom meste Nemecka.
30.09.2013 / Ondrej Macko / 101 čítaní
 
BLOGY: Ďakujeme, Edward!
Pred pár mesiacmi som sa v OpenParku venoval afére PRISM a praktikám NSA, ale odvtedy sa objavilo množstvo ďalších zistení, takže znovu otváram túto tému. Tu je ich krátka rekapitulácia. PRISM nie je jediný projekt on-line špionáže NSA, je ich oveľa viac.
30.09.2013 / Martin Drobny / 247 čítaní
 
S realizáciou dobrých nápadov pomôže StartupCamp
Každý z nás občas dostane nápad, o ktorom si myslí, že je naozaj výnimočný a hodný zrealizovania. Väčšinou sme inšpirovaní niekým iným, aj keď si to neuvedomujeme, a niekedy to skrátka príde len tak, napríklad keď potrebujeme rýchlo vyriešiť určitý problém.
04.09.2013 / StartupCamp / 1065 čítaní
 
BLOGY: Technológie pre zdravší život
Vizionári, výrobcovia a dizajnéri sa určite už teraz zaoberajú otázkou, čo príde po vlne smartfónov a tabletov, ktorá vtiahla do digitálneho sveta aj spotrebiteľov, ktorí počítače dovtedy až tak veľmi nemuseli. Určite existuje viacero kandidátov na „Next Big Thing", pokúsim sa načrtnúť jeden možný scenár.
02.09.2013 / Martin Drobny / 521 čítaní
 
BLOGY: Dovolenka a internet
Prázdniny máme za sebou a určite máte pekné spomienky na dovolenku. Ja som bol tentoraz na Sardínii a pokojne by som si túto destináciu vybral ešte raz. To sa mi obyčajne nestáva, bežne mám totiž po troch dňoch ničnerobenia syndróm, že niečo nie je v poriadku.
02.09.2013 / Ondrej Macko / 111 čítaní
 
  « novšie staršie »
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter