BLOGY: Ježiško v novej realite
A je tu koniec roka, opäť to utieklo ako voda. Môj posledný pobyt v zahraničí v tomto roku patril večnému mestu - Rímu. Šli sme testovať fotoaparáty a vybraný let bol čisto z kategórie low-cost.
28.11.2012
 
BLOGY: Ach, tie naše heslá
Ani sme sa nenazdali a sú tu najkrajšie sviatky v roku. Je čas zastaviť sa, obzrieť sa dozadu a trochu hodnotiť. Myslím, že sa môžeme vám, našim čitateľom, smelo pozrieť do očí. Celý rok sme vám prinášali najžiadanejšie informácie podané ľahko konzumovateľnou formou a zabalené v príjemnom obale.
16.11.2012
 
BLOGY: Aj majster tesár sa utne
Tak tento mesiac to bolo celé o cestovaní. Osobne som bol na predstavení ASUS PadFone 2 v talianskom Miláne a aj na veľkolepom predstavení Microsoft Windows 8 v Paríži.
29.10.2012
 
BLOGY: Všetko závisí od ľudí
Fíha, tak toto bol iný september. Málokedy som tak veľa cestoval v tomto mesiaci ako práve teraz. A je to dobre, z redakčného stola v Bratislave síce môžeme napísať „akúsi" reportáž, ale po prvých riadkoch vám bude jasné, že sme tam v skutočnosti neboli a obrázky nie sú naživo...
28.09.2012
 
BLOGY: Čože je to päťdesiatka
Tí, ktorí si dobre pozreli predchádzajúce vydanie PC REVUE, prišli na to, že som dosiahol vek 50 rokov.
04.09.2012
 
BLOGY: Kde je vôľa, tam je cesta

Ako som už naznačil v predošlom úvodníku, moja ďalšia cesta smerovala do San Francisca. Toto mesto považujem za najkrajšie v USA, a to práve preto, že nie je americké. Je viac čínske, trochu európske a hlavne kozmopolitné.


25.07.2012
 
BLOGY: Iný kraj, iný mrav

Za posledné dva mesiace som bol naozaj rozcestovaný, v priebehu 14 dní som bol na Ďalekom východe dvakrát.


03.07.2012
 
BLOGY: Aké to je, byť atrakciou
Priznávam, že napísať šťavnatý úvodník mi dá niekedy dosť zabrať. Hlavne vtedy, keď sa cez mesiac nič také zaujímavé nestane.
24.05.2012
 
BLOGY: Nalejme si čistého vína
Ako väčšina vecí aj toto sa začalo úplne nevinne. Jedna z firiem sa veľmi správne rozhodla pre netradičné predstavenie svojich produktov vo vodnom svete.
27.04.2012
 
BLOGY: Aj so slovenčinou sa dá presadiť vo svete
Opäť prišiel začiatok roka a v čase, keď na Slovensku ešte panovalo obdobie vianočných prázdnin, leteli sme do Las Vegas na výstavu CES.
27.01.2012
 
  « novšie staršie »
 

Ondrej Macko

Som šéfredaktorom PC REVUE od roku 2005. Ako novinár pracujem od roku 1990, aktuálne sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a videoreportáží.


telefon: 02/4342 0956
email: omacko@pcrevue.sk
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter