BLOGY: Čo je doma, to sa počíta...

Uf, toto bola riadna výstava CES, plná nových produktov, služieb, rôznych stretnutí a nakrúcaní. Až teraz som si vlastne uvedomil, že na Slovensku som na sviatok Troch kráľov nebol už posledných 9 rokov. 


04.02.2015
 
BLOGY: Robte veci so srdcom
Je po dovolenkách a máme tu september. Verím, že ste si dobre oddýchli, ako sa to počas týchto prázdnin podarilo mne.
18.09.2014
 
BLOGY: O slobode a peniazoch
Bolo to celkom na začiatku prázdnin. Z ničoho nič mi zavolali z firmy HP, že majú pre mňa na požičanie na tri dni karavan.
07.08.2014
 
BLOGY: Naozaj žijeme v zajatí počítačov a nových technológií?
Aj s týmto úvodníkom som čakal na poslednú možnú chvíľu. Práve na konci minulého mesiaca som totiž mal naplánovanú počas jedného týždňa pracovnú cestu najprv do Amsterdamu a hneď nato aj do Vysokých Tatier.
02.04.2014
 
BLOGY: Život je zmena
S týmto úvodníkom som čakal až do poslednej chvíle, aby som si bol svojimi tvrdeniami istý. Tento rok termín výstavy MWC pritom pripadol na koniec februára a, žiaľ, nebol priestupný rok.
06.03.2014
 
BLOGY: Lesk a bieda novinárskeho života
Už som si zvykol na to, že keď si doma pripíjam na Silvestra šampanským, znamená to, že o pár dní pôjdem na západné pobrežie USA. Výstava CES má totiž svoj neľútostný termín okolo pravoslávnych Vianoc a nebyť na tomto podujatí sa nevypláca.
24.01.2014
 
  staršie »
 

Ondrej Macko

Som šéfredaktorom PC REVUE od roku 2005. Ako novinár pracujem od roku 1990, aktuálne sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a videoreportáží.


telefon: 02/4342 0956
email: omacko@pcrevue.sk
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter