Aké softvérové nástroje možno používať pri riadení projektov
Pri rozhodovaní o projektoch je potrebné brať do úvahy aby vyčlenené zdroje neboli preťažené (vývojári a jednotliví členovia tímov), pracovné nástroje, technológie a postupy boli vyhovujúce, zručnosti, schopnosti a vedomosti tímov dostatočné, požiadavky zrozumiteľné a časové harmonogramy splniteľné.
15.07.2011
 
Sú počítačové hry určené len pre tínedžerov?
Väčšina ľudí, ktorá vyrastala na počítačoch, si našla cestu k výpočtovej technike najmä vďaka počítačovým hrám.

11.07.2011
 
Dočkáme sa štartu OS do 5 sekúnd?
Každým rokov sa výkon jednotlivých komponentov zvyšuje, no štart operačných systémov pre tieto komponenty ako keby bol čoraz dlhší.
04.07.2011
 
Zmenia mobilné dátové služby spôsob komunikácie
V súčasnosti používatelia mobilných telefónov najviac využívajú na komunikáciu hlasové služby v podobe klasického telefonovanie, prípadne SMS alebo e-mail.
28.06.2011
 
Čo chýba dnešným navigáciám
Ten, kto využíva navigáciu nielen ako vodič, ale aj ako chodec, často naráža na rôzne nedostatky mnohokrát triviálneho charakteru. Ich odstránením by sa zvýšil komfort a bezpečnosť pri navigovaní prípadne eliminovali niektoré typy pokút za dopravné priestupky.
27.06.2011
 
Ako sa dobre odreagovať pri počítači
Z času na čas je dobré sa odreagovať aj pri počítači. Okrem nonstop počúvania internetového rádia je dobré si občas vybiť energiu aj na niečom akčnejšom.

21.06.2011
 
Predaj cez internet by mal zvýšiť automatizáciu v obchodoch
Rast predaja prostredníctvom internetu je ďalšou príležitosťou pre znižovanie nákladov.

17.06.2011
 
Čo ponúka cloud computing v odvetví spotrebnej elektroniky
Cloud computing je v súčasnosti vo svete IT témou číslo. Jeho využitie je všestranné, pričom možno očakávať, že ho začnú v blízkej budúcnosti využívať aj výrobcovia spotrebnej elektroniky.
17.06.2011
 
16 dôvodov prečo využívať cloud computing v domácnosti
1. Môžem ho mať zadarmo.
17.06.2011
 
Pozor na nové druhy podvodov
Internet prináša množstvo rôznych podvodov a ich počet neustále narastá. Jedným z podvodov môžu byť aj e-maily sľubujúce vysoké zárobky.
17.06.2011
 
  staršie »
 

Matej Lednár

Venujem sa najmä poradenstvu, publikačnej činnosti a odborným prednáškam so zameraním na obstarávanie, logistiku, manažment, marketing, HRM a ICT vrátane rozvíjania znalostí z technológií HTML, XHTML, VML, SVG, CSS, JS, AJAX, JSON, E4X, DOM, BOM, XML, C, C++, Pascal, Java, PHP a SQL.


email: mlednar@itnews.sk
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter