Knižné novinky

Klam­stvá a mý­ty o tom, čo je­me

Prav­da o tom, čo je­me, nie je príl­iš ro­man­tic­ká. Žiad­na raj­ská mi­nu­losť nik­dy ne­bo­la - ani uš­ľach­ti­lí di­vo­si, zá­zrač­né elixíry, do­kon­ca ani žiad­na po­riad­na di­éta. Dé­mon­mi sú vý­ži­vo­ví po­rad­co­via a pa­ni­ká­ri, kto­rí vás na­ka­zia svo­jou úz­kos­ťou, neus­tá­lym ob­ja­vo­va­ním no­vých toxínov a skry­tých za­bi­ja­kov. Vzá­pä­tí vám po­núk­nu ra­dy, ako vás za­chrá­nia zo stra­vo­va­cie­ho pek­la, kto­ré oni sa­mi vy­tvo­ri­li. Len­že tie­to stra­chy z jed­la sú za­lo­že­né na mý­toch, nie na ve­de - a prav­da vás ur­či­te prek­va­pí a os­lo­bo­dí!

 

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter