Exkurzia do vývojového centra Oracle

Pred­sta­vi­te­lia glo­bál­nych fi­riem pri­rov­ná­va­jú Kra­kov k európ­ske­mu Si­li­kó­no­vé­mu údo­liu a Bos­to­nu zá­ro­veň. V mes­te má vý­skum­né cen­trá mno­ho vý­znam­ných IT fi­riem, nap­rík­lad Orac­le, Goog­le, IBM, Sam­sung, Mo­to­ro­la, Eset. Síd­li tu ta­kis­to nie­koľ­ko in­ku­bá­to­rov pre star­tu­py. A pri­rov­na­nie k Bos­to­nu - Kra­kov je štu­den­tské mes­to s 200 000 štu­den­tmi a vďa­ka pod­po­re fi­riem je kva­li­ta ab­sol­ven­tov kra­kov­ských uni­ver­zít veľ­mi vy­so­ká.

 

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter