Yarvik TAB450 GoTab Slimline

Tab­let Yar­vik TAB450 Go­Tab Slim­li­ne je je­di­ný mo­del v tes­te, kto­rý je vy­ba­ve­ný 10-pal­co­vým dis­ple­jom. Ide o ka­pa­cit­ný viac­do­ty­ko­vý dis­plej s roz­lí­še­ním 1024 × 600. Veľ­kosť ob­ra­zov­ky ro­bí z to­ho za­ria­de­nia ideál­nu voľ­bu, po­kiaľ hľa­dá­te tab­let na sle­do­va­nie vi­dea. Pod­po­ra for­má­tov je štan­dar­dná a v rám­ci tes­to­va­nia sme vô­bec ne­mu­se­li vi­deo kon­ver­to­vať - Yar­vik TAB450 zvlá­dol for­má­ty avi, mkv aj mp4, no pod­po­ru­je ich eš­te ove­ľa viac. Čo sa preh­rá­va­nia vi­dea tý­ka, ne­ma­li sme prob­lé­my ani s HD, ani s full HD roz­lí­še­ním.  

Celý článok je dostupný len pre používateľov s digitálnym predplatným alebo cez systém Piano.

S digitálnym predplatným už od 19,99 €, môžete čítať platený obsah už od 1,70 eur mesačne. Získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Ak máte tablet alebo smartfón, môžete si stiahnuť špeciálnu aplikáciu pre Android, iOS a dostať sa aj k doplnkovému obsahu v podobe videoreportáží či galérií obrázkov.

Alebo vyskúšajte Piano na jeden mesiac za 0,01 € (následne za 3,90 €/mesačne) a získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe.

Ak máte digitálne predplatné PC REVUE Prihláste sa cez ITNEWS

Ak máte digitálne predplatné Piano
Prihláste sa cez Piano

 
Meno:
Heslo:

 
 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Práv­nik ra­dí - po­zor na krá­de­že do­mén!
Už aj na Slovensku bolo niekoľko prípadov, keď držiteľ domény o ňu prišiel podvodným spôsobom. čítať »
 
Pay­Pal pre Slo­vá­ka / Plat­by v za­hra­nič­ných e-sho­poch bez pop­lat­kov
PayPal je azda najznámejší on-line platobný portál v zahraničí. Od roku 2007 umožňuje viac-menej plnohodnotne využívať svoje služby aj slovenskému používateľovi. čítať »
 
As­ham­poo WinOp­ti­mi­zer 2012 / ZOOM
Nástroje na čistenie systému: na rýchle vyčistenie je funkcia One-click Optimizer – stačí ju raz nastaviť a potom čistí podľa pravidiel disk, registre a internetové pozostatky na disku... čítať »
 
Pou­ží­vaj­te sof­tvér za vý­hod­nú ce­nu
Program podporuje videoformáty DivX, XviD, AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MPEG, WMV, QuickTime a ďalšie, resp. aj hudobné formáty MP3, OGG, WMA, FLAC, APE a iné čítať »
 
Čo uvi­dí­te a za­ži­je­te na No­te­book EXPO
Na Notebook EXPO sa tento rok rozhodne nudiť nebudete. Prinášame vám množstvo zaujímavých produktov aj sprievodných aktivít, aby ste s nami strávili deň plný zážitkov. čítať »
 
Vý­ber ap­li­ká­cií pre iOS / Té­ma na že­la­nie
Počet aplikácií v ponuke obchodu AppStore neustále rastie. Momentálne je k dispozícii viac ako 500 000 aplikácií a vyznať sa v takejto širokej ponuke môže byť problém. čítať »
 
TEST: Te­le­fó­ny stred­nej a vy­ššej trie­dy
Päť modelov mobilných telefónov v tomto teste predstavuje zariadenia spadajúce do strednej alebo vyššej kategórie. čítať »
 
No­kia As­ha 300
Tento model patrí k sérii telefónov postupne uvádzaných na našom trhu. Ide o ďalší modelový rad označovaný prívlastkom Asha a trojciferným číslom. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter